Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 29-09-2013 13:03

UP mój dziadek się w grobie przewraca Tongue

Przez ostatni tydzień zaniedbałem dziennik, ale przeprowadzałem się, załatwiałem parę spraw ze studiami, a i z zarabianiem nie próżnowałem Big Grin

Druga część poradnika jest już od kilku dni u tutora, dziś spodziewam się recenzji. Do kupienia będzie TUTAJ

Dla osób, które kupiły pierwszą część, druga w cenie 15 zł. Mówi o tworzeniu francuskich fanpage (w zamyśle pod PPA) więc myślę, że się spodoba.

Pierwsza część w sprzedaży jeszcze przez tydzień, do kupienia TUTAJ

Każda osoba, która kupiła pierwszą część dziś wieczorem dostanie na maila bezpłatną aktualizację Big Grin

Będę w dzienniku opisywał bieżące prowadzenie jednego z francuskich fanpage, aby zainspirować was i dodać motywacji Big Grin

Co poza tym będę robił przez ten tydzień? Wraz ze znajomym tworzymy projekt związany ze sportem i odżywianiem - kompleksowo od sprzedaży bluz z nadrukami przez porady żywieniowe aż do porad treningowych. Zajmuję się promowaniem, a znajomy treścią merytoryczną Big Grin

Poza tym handluję na allegro i skupuję fanpage.


RE: Zły dziennik - prololex - 29-09-2013 21:31

Heh sam bym spróbował z tymi poradami treningowymi itp. bo ide na awf + trenuję futsal Smile

Jak dodać nazwę swojego fp w poście na niebiesko .
Czy to możliwę , że mając kilkadziesiąt lajków na zdjęciu , komenty zasięg posta jest zerowy lub niewiele większy ?


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 03-10-2013 18:46

To się nazywa oznaczanie i robisz to wpisując nazwę swojego fanpage po @

Szczerze wydaje mi się, że zasięg posta na facebooku to oszustwo Big Grin Więc jak lecą like to nie masz się czym martwić Big Grin

Przepraszam, że długo nic nie pisałem, ale miałem masakryczny tydzień. Przeprowadzka, uczelnia, praca.

Ale odrobiłem się ze wszystkim i teraz będzie ok Big Grin

Piszę tutaj czasami o moim fanpage http://www.facebook.com/odpowiednimoment

Wczorajsze zdjęcie przekroczyło 2000 polubień >>KLIK<<

Do końca tygodnia będę miał więcej czasu na promowanie i liczę na 30.000 like do poniedziałku Big Grin

W związku z pytaniami o źródło materiałów na gimbusiarskie fanpage możecie brać np stąd:

http://www.facebook.com/Siostrazajebistasliczna

Kilka dni temu wyszła pierwsza aktualizacja, a już w weekend będę wysyłał drugą. Facebook strasznie walczy ze spamem i blokuje skracarki zalecane przez mspartners.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania na PW jestem cały dzień, a na dłuższe rozmowy na gg wieczorami Big Grin

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż drugiej części poradnika dotyczącej francuskich fanpage pod PPA. W weekend założę nowy francuski fanpage i będę pisał o postępach tutaj w dzienniku aby dodać wam motywacji Smile


RE: Zły dziennik - kacpros - 03-10-2013 19:27

Odpisz proszę na PW Smile


RE: Zły dziennik - Boguśś - 03-10-2013 20:08

Ciekawie ciekawie. Cialge cie sledze


RE: Zły dziennik - prololex - 04-10-2013 18:53

Dzięki za odp. , wiem co to uczelnia , pierwszy tydzień nie był łatwy Big Grin

Dobra beka z tym zdjęciem 2k like Smile

Jakieś plany na weekend ?

Od wczoraj znów zacząłem używać metody z poradnika mam już 600 lajków , a 2 dni temu było niecałe 400 Big Grin
Pytanie od jednego z fanów ;P
Witam,
Czy można by u was zostać adminem?
Pozdrawiam!


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 05-10-2013 15:23

Możesz spróbować go przyjąć na okres próbny czy nie będzie Ci wrzucał reklam. Ja na kilku swoich fanpage (zwłaszcza takich tematycznych gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na każdy wpis) mam twórców treści i jestem zadowolony Tongue

Weekend pracowity, ale i zyskowny Big Grin

Wpłaciłem kilka stów na lokatę do Rhaegara - wiadomo, że to bukmacherka więc nic pewnego, ale pieniądze nie są duże, a potencjalny zysk naprawdę kusi Big Grin

Wystawiłem dziś na sprzedaż 2 fanpage - zadbane i aktywne. Jeśli kupiłeś mój poradnik możesz liczyć na sporą zniżkę Big Grin

KLIK

Na innym portalu zaproponowano mi umowę - prowadzę 3 fanpage, a w zamian mogę oznaczać swoje strony w co 10 wpisie. Pierwszy raz spotkałem się z tego typu ofertą, ale brzmiała rozsądnie więc zgodziłem się Big Grin

Dziś walka Kliczko Powietkin - wrzucę za chwilę typy Big Grin

Postaram się też przetłumaczyć jakiś poradnik z zagranicznego forum - przyda się początkującym, a przecież idea zarabiam.com to nie tylko chwalenie się swoimi zarobkami, ale i pomoc nowym earnerom.

Biznes z siłownią i zdrowym odżywianiem ze zmiennym szczęściem - pytań jest naprawdę sporo, ale tylko około 1/5 osób decyduje się na zakup produktów. Mimo wszystko bywają dni gdy zarobki to ponad 200 zł (na dwie osoby) ale też zdarza się, że zarabiamy kilka zł. Ważne, że powoli się rozwijamy, a zadowoleni klienci polecają nas znajomym.

Ostatnie dni sprzedaży pierwszej części poradnika o zarabianiu na facebooku KLIK

Jeśli nie macie w tej chwili pieniędzy można rezerwować, ale proszę o to tylko zdecydowane osoby. Zakup pierwszej części daje wam zniżkę 50% na drugą mówiącą o zarabianiu na francuskich fanpage Big Grin


RE: Zły dziennik - prololex - 05-10-2013 16:08

Aha rezerwuje drugą część , bo opłacę ją za pieniądze wypłacone z ms partners , oczywiście zarobione metodą z poradnika Big Grin


RE: Zły dziennik - sawincjusz - 06-10-2013 11:26

Zły Szelągu, czyżby nie było cię na zarabiam.com ostatnio? Czekam na jedną ważną odpowiedź ;p

A i btw. polecam oba poradniki Złego, są naprawdę warte swojej ceny, nic tylko usiąść i cieszyć się rosnącymi statystykami na fanpage'u Smile


RE: Zły dziennik - Mati0009 - 09-10-2013 18:36

Przebrnąłem przez wszystkie strony w tym temacie i bardzo mi się podoba to w jaki sposób prowadzisz ten dziennik. Smile
Jesteś wytrwały w tym co robisz i ciągle wdrążasz nowe pomysły Tongue

PS. Byłbym chętny do zakupu obydwu części poradników