Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - prololex - 17-09-2013 15:09

Widziałem te zdjęcie na kwejku , dodałem sobie nawet posty z lajkami , bo mam podobną tematykę Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 17-09-2013 20:43

Troszkę się pozmieniało Big Grin

W związku z aferą z FC przesuwam o jakiś czas premierę drugiej części poradnika, bo wiąże się ona z PPA i wolę poczekać na wyjaśnienie sprawy Big Grin

Pierwsza część jest w sprzedaży tylko do końca miesiąca - osoby zainteresowane proszę o kontakt lub rezerwację! Big Grin


RE: Zły dziennik - ASTONEQ - 18-09-2013 00:16

Jak do tej pory mój najbardziej ulubiony dziennik tutaj Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 18-09-2013 09:42

Up dzieki Big Grin

Co na dzis?

Dostalem wczoraj wyplate z mspartners. (wkleilem ja w watku o tym programie) wiec dzisiaj zaczne od nowa promowac linki. Zaciekawil mnie temat o reklamie mspartners w sejfiku. Wiem, ze wiekszosc osob twierdzi, ze nie zlicza klikow i to calkiem logiczne, bo osoby wchodzace z sejfika nie przynosza im zysku. Jednak znam sztuczke, ktora powinna zadzialac i pozwoli na zaliczenie wejsc. Przetestuje - napisze Big Grin

Skupuje fanpage - masz cos ciekawego napisz Big Grin


RE: Zły dziennik - prololex - 18-09-2013 16:02

Metoda z poradnika dala mi dzis już 50 wyświetleń Big Grin , jak na drugi dzień nieźle Big Grin
Edit : Miałem 98 wyświetleń o 23 i się zresetowało godzinę wczesniej :-(


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 19-09-2013 11:52

Mspartners nie jest polskie i dlatego ta różnica. Ale nie wiem czy u was też, ale ja mam ostatnio stałą (już podwojoną stawkę) niezależnie od liczby klików Smile

Co na dziś?

Wprowadzam na allegro dwa nowe produkty. Jeden będzie reklamowany wyłącznie na fanpage, a drugi na forach. Liczę na stabilne 100 zł z każdej aukcji dziennie.

Robię porządki z moimi fanpage i mam kilka do sprzedania

Tematyczny i aktywny 5 tys fanów - 100 zł
Świetnie prowadzony, filmowy z dużym potencjałem (uzyska dużo lubię to i świetny potencjał reklamowy) 3000 fanów - 100 zł (w cenie twórczyni treści i opisany indywidualny sposób na reklamowanie)
Gimbusiarskie:
2,5 tys - 20 zł
3 tys - 30 zł
6,5 tys - 70 zł
8 tys - 80 zł

Ktoś coś chciałby kupić albo zobaczyć? PW Big Grin

Poza tym wczoraj testowałem zdobywanie kliknięć na mspartners poprzez reklamę na sejfiku. Był o tym temat, gdzie wszyscy okrzyczeli autora, że to ściema dla zyskania refów Tongue Znacznie zmodyfikowałem podaną metodę i wydaje mi się, że będą zaliczenia Big Grin Ale dam info za kilka dni gdy mspartners sprawdzi ostatnie kliki.


RE: Zły dziennik - Klin - 19-09-2013 12:01

Wyślij na PW linki do fp Smile


RE: Zły dziennik - MrocznyKILL - 19-09-2013 16:33

Chwytliwy nick a co za tym idzie tytuł tematu Wink zaintrygowało wszedłem poczytałem i życzę powodzona oraz wysokich zarobków Wink


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 20-09-2013 15:36

Miałem strasznie zabiegany tydzień i nie maiłem czasu napisać tutaj nic konstruktywnego. Nadrobię przez weekend Big Grin

Co na dziś?

Zrobiłem porządek w mieszkaniu Big Grin I sprzedaję trochę sprzętów Big Grin

Na forum jest Iphone 4s za 1100 zł, a parę starszych telefonów już wrzucone na allegro. Wiadomo, że nie można tego liczyć jako zysk, ale wreszcie się przemogłem i pewnie wpadnie za wszystko ponad 2 tys Big Grin

A w temacie zarabiania. Od kilku dni testuję nowy pomysł realizowany razem z kolegą związany z fitnessem i treningami personalnymi. Reklamowany na forach i facebooku. Sprzedawany w dwóch wersjach. Tańszej po 10 zł i droższej po 30. Dziennie otrzymujemy około 8 zapytań, z czego do transakcji dochodzi w niecałej połowie przypadków. Wychodzi więc około 100 zł na dwie osoby.

Pamiętajcie, że poradnik o facebooku jest w sprzedaży jeszcze tylko 10 dni - po tym terminie może trafić się wyjątkowo kilka sztuk jeśli ktoś wycofa rezerwację, ale jestem uczciwy w stosunku do kupujących i tak jak powiedziałem - z końcem miesiąca koniec sprzedaży Big Grin


RE: Zły dziennik - Kazio_Odlotowy - 20-09-2013 22:37

A ja mam takie pytanko.
Czy twój poradnik mówi, jak zacząć zupełnie od zera i nie zapraszając do polubienia swoich znajomych można coś osiągnąć? I czy postępowanie zgodnie z nim gwarantuje sukces?