Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - jaq1337 - 06-09-2013 02:22

Świetny dziennik. Widać że znasz się na tym co robisz i potrafisz stawiać sobie konkretne cele. Podziwiam Smile Powodzenia w dalszej pracy.


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 06-09-2013 09:25

14.

Zbliza sie weekend wiec bedzie wiecej czasu zeby poogarniac faacebooka Big Grin

Kupilem wczoraj 3 fanpage w okazyjnej cenie i dzis troche je rozkrece. Gdyby ktos cos mial na sprzedaz prosze pisac Big Grin

I porada na dzis Big Grin lepsze ceny za fanpage dostaniecie na forum pio albo na forum di. Za dobry tematyczny fanpage spokojnie 5 gr za fana, a za gimbusiarski 2 gr jesli jest aktywny.

Jesli ktos jest zainteresowany poradnikiem o zarabianiu na facebooku, a nie ma w tej chwili kasy wprowadzilem mozliwosc rezerwacji - link w sygnie


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 07-09-2013 18:32

15.

Dziś właściwie nic nie zrobiłem, bo korzystałem poza domem z ostatnich promieni słonecznych Big Grin

Wrzucając dziś posty na fanpage przypadkiem odkryłem ciekawą metodę promowania - będzie w drugiej części poradnik Big Grin

Kupiłem dziś fanpage 7 tys fanów za 30 zł Tongue To chyba najlepsza cena jaką kiedykolwiek dostałem Big Grin W dodatku sprzedający sam się do mnie zgłosił Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 08-09-2013 07:47

16.

Ładna pogoda więc ustawiam wpisy na cały dzień i spadam za miasto Big Grin

Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania na temat poradnia, proszę o PW odpiszę jak wrócę Big Grin


RE: Zły dziennik - prololex - 08-09-2013 13:14

Czy mi się wydaje czy naprawde unliknęło ci fanpage kilkaset osób ?
Jestem ciekaw jak zmonetyzujesz fanów , bo ci wydają mi się dosyć mądrzy i z literką L i wpisem o wykorzystywaniu psów wypowiadają się nieprzychylnie :-(
Czekam na więcej , bo sam chcę zacząć działać z fp , narazie się uczę .


RE: Zły dziennik - sheko12 - 08-09-2013 13:51

Mam zapisane na komputerze informację o tym, że mam Ci życzyć powodzeniaSmile lubie cele i lubie to jak inni również sobie je stawiają Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 09-09-2013 11:08

17.

Specjalnie czasami wrzucam takie kontrowersyjne posty, bo ludzie się spinają w komentarzach i post ma duży zasięg Big Grin

Wiadomo, że wpada trochę unlike, ale lepiej odsiać ich teraz niż żeby później hejtowali pod linkami z reklamą Big Grin

A jak zamierzam na tym zarobić? Uchylę rąbka tajemnicy. Mam już przygotowane 3 aukcje na allegro dobrze dobrane tematycznie i liczę na kilkadziesiąt sprzedanych sztuk. Później powrzucam trochę reklam, na końcu zmienię trochę styl wrzucania obrazków na tylko piękne ujęcia zwierząt i przyrody i sprzedam portalowi udostępniającemu zdjęcia (dogadałem się już wstępnie z potencjalnym kupcem) Na razie jednak ciężko znaleźć czas żeby się to tego naprawdę przyłożyć Big Grin

Co na dziś?

Pospamuję easysubem. Już niestety dużo osób ogarnia temat i coraz trudniej o rejestracje. Kupiłem wczoraj jeden fanpage 20k za 130 zł Big Grin Trochę go rozkręcę wrzucę parę reklam, a później sprzedam z zyskiem.

Zacząłem nowy projekt związany z usługami. Nie wiąże się to z facebookiem, ale z tego co widzę wystarczy godzinka pracy dziennie i wpada około 60 zł. Oby utrzymała się taka popularność.

Dostałem dziś twórców treści na fanpage 130 tys fanów (zasięg postów około 50 tys) i drugim 70 tys fanów (zasięg postów około 40 tys) Poczekam na odpowiedni moment i sporo zarobię na reklamie Big Grin


RE: Zły dziennik - nasgaroth - 09-09-2013 12:01

Fantastyczny dziennik, obserwuje od samego początku, chyba skuszę się na Twój poradnik Smile

Pozdrowienia i POWODZENIA Smile


RE: Zły dziennik - prololex - 09-09-2013 12:11

Szeląg ty to masz łeb na karku :-D


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 10-09-2013 08:00

Kupilem wczoraj fanpage 20 tys fanow za 1000 zl. Skad taka niska cena? Nikt nie prowadzil fanpage od dlugiego czasu, a sprzedajacy potrzebowal pieniedzy. Sporo ryzykowalem, bo fanpage mogl byc martw lub zrobiony na sztucznych fanach.

Jednak przeczucie mnie nie zawiodlo Big Grin Wrzucilem wczoraj 5 postow, ktore zebraly po kilkadziesiat lubie to, a sam fanpage polubila setka nowych fanow, chociaz nie oznaczalem go na innych fanpage. Wedlug standardow forum moglbym go zatem sprzedac od reki z dwukrotnym zyskiem, ale zatrzymam go dla siebie, bo ma chwytliwa nazwe i duzy potencjal Big Grin

Nie mylily sie osoby, ktore wrozyly wzrost sprzedazy poradnika po rozpoczeciu roku szkolnego. Skonczylo sie wakacyjne lenistwo i kazdy szuka dodatkowego zarobku. W tej chwili, codziennie sprzedaje sie przynajmniej jedna sztuka i mam tez sporo rezerwacji, co cieszy, bo wlozylem w porradnik sporo pracy Smile

Zainteresowane osoby informuje, ze popradnik wciaz jest dostepny.

Co z druga czescia? W trakcie pisania Big Grin

Do dzis trzeba bylo zlecic wyplate z mspartners. Zlecilem wyplate 307$. Nie duzo jesli zwazyc na prawie 900 w poprzednim miesiacu, ale chcialem dac troche oddechu fanom i w tym miesiacu skupilem sie na innych programach i allegro Big Grin