Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - pietreczka - 19-02-2014 21:27

Dopiero przeczytałem, gratulacje obrony ;d
@up ciężko teraz się rozkręca fp...
@Zły odezwij się! Zależ mi na czasie bardzo ;d


RE: Zły dziennik - Danny - 22-02-2014 16:59

Zły odpal gg, czekam na Twoją odpowiedź!


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 20-07-2014 21:35

Daaaawno tutaj nie zaglądałem Big Grin Ale mam teraz trochę więcej czasu więc może coś napiszę Big Grin

1. Na facebooku trochę się wyprzedałem (z racji na ciągle malejący zasięg) ale zostawiłem kilka fanpage (największy 200 tys, w sumie około 1 mln). Zarabiam na nich poprzez reklamę swoich aukcji allegro, swoich usług związanych z dietą i treningiem i koszulek.

2. Założyłem z kolegą ze studiów firmę zajmującą się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Nic wyszukanego wordpress i presta, nie reklamujemy się specjalnie, raczej z polecenia znajomych. Do tego modny teraz audyt www (polecam dobra kasa)

3. Mam automat do tworzenia linków do pozycjonowania - sprzedaję na allegro i zamierzam wejść na fiverr, tylko ciężko się przebić bo duża konkurencja

4. Pracuję na 1/2 etatu w firmie jako programista

5. Mam sporo fajnych skryptów do facebooka (np viralkę połączoną z adfly/shortst) więc czasem sobie coś poreklamuję na facebooku

6. Mam kilka francuskich fanpage, bo liczyłem na promowanie bloga ppa, ale nie ma szału, jakoś nie mam do tego cierpliwości Big Grin

7. Ostatnio staram się dodawać przynajmniej jeden darmowy poradnik/ciekawy portal na forum żeby pomóc początkującym Big Grin

Zapraszam również na http://www.taniedoladowanie24.pl - błyskawiczne doładowania telefonów 10% taniej, płatność bank lub paypal Big Grin


RE: Zły dziennik - ASTONEQ - 20-07-2014 21:41

o w mordę, jak dawno ten temat nie był w czołówce, a tylko ten regularnie czytałem Big Grin


RE: Zły dziennik - Zarobiony_Koles - 21-07-2014 09:33

6. Chcesz sprzedać jakiś viral? Skupuje ciekawe skrypty


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 23-07-2014 22:18

Dziś nudny dzień, zrobiłem 50 dobrych kont na facebooku. Co miesiąc staram się przygotować kilkadziesiąt kont, na których uzupełniam dane, zdjęcia, potwierdzam telefonicznie i zdobywam trochę znajomych. Następnie czekam miesiąc, dwa, bo konta ze stażem mają lepszą cenę Big Grin Z zarabiam.com mam kilku stałych klientów, bo przy mądrym spamie takie konto utrzyma się naprawdę długo.

Możecie robić konta pod usa, bo na anglojęzycznych forach o zarabianiu dostaniecie 2$ za konto Big Grin

Poza tym pohandlowałem dziś trochę właśnie na jednym z amerykańskich forów i łatwo wpadło 90$ za zamontowanie like jackera na 3 stronach Big Grin

Na http://www.taniedoladowania24.pl zamierzamy wkrótce wprowadzić hurtową sprzedaż starterów, bo widzę, że jest na to popyt. Bylibyście zainteresowani? Lepsze puste i tanio czy z jakimiś środkami, na których można fraudować? Lol


RE: Zły dziennik - Noozer - 23-07-2014 23:10

Piszę się na hurtowy zakup starterów Wink
Według mnie lepsze puste.


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 23-07-2014 23:17

Ok zobaczę jakie możemy dostać ceny i myślę, że w sierpniu już będą Big Grin


Odp: Zły dziennik - amelinium22 - 24-07-2014 01:33

Wątpię czy będziecie mieli cenę za.pusty starter.niższa niż 20 gr a taka jest.na allegro a co do kont też mam trochę ale gołych i stoją sobie w sieci :-D z 400 sztuk


RE: Zły dziennik - prololex - 24-07-2014 05:08

Zły powraca Big Grin
Szkoda, że już na facebooku, nie jest tak jak choćby rok temu Sad