Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - DawidFB - 26-08-2013 21:44

Powodzenia Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 27-08-2013 18:55

6.

Dziś dzień łatwych zarobków. 50 zł na wymianie paypal bank.

Powysyłałem ofertę poradnika do sprzedawców reklam na fanpage na allegro. Okazało się, że kilku z nich jest z zarabiam.com Big Grin Wpadły dwie sprzedaże.

Piszę drugą część poradnika i testuję sposoby pozyskania zagranicznych fanów.

No i dziś będę promował allegro, zobaczymy ile sztuk się sprzeda Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 29-08-2013 17:08

7.

Ostatnio w pracy mam strasznie dużo roboty i czas na zarabianie mam tylko wieczorem Big Grin

Na szczęście już wolne do poniedziałku.

Co dzisiaj? Transfer gotówki 700 zł za 600

Sprzedane dwa poradniki

Cały wieczór poświęcę na rozkręcanie https://www.facebook.com/odpowiednimoment - cel do poniedziałku 16 tys. Jak będzie miał około 30 tys to będę już monetyzował, bo mam fajny pomysł Tongue

No i konkretnie pospamuję reklamami na fanpage, bo trzeba korzystać póki gimnazjaliści w domach Tongue

Na allegro mam wystawioną aukcję, dziś wrzucę na fanpage post promujący i liczę na 10 sprzedanych sztuk.


RE: Zły dziennik - newcom - 29-08-2013 19:44

Hmm ciekawy dziennik, będę obserwował na bieżąco Wink
Pozdrawiam.


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 30-08-2013 11:46

8.

W weekendy zawsze sprzyja mi szczęście Big Grin

Co na dziś?

Rozkręcam stronę https://www.facebook.com/odpowiednimoment

Kupiłem ją gdy miała 7 tys fanów za 60 zł + gimbusiarski fanpage 10 tys fanów. Wydawałoby się, że drogo. Jednak wyczułem w stronie ogromny potencjał. Po tygodniu prowadzenia ma prawie 13 tys fanów. Ale ważniejsza jest aktywność

[Obrazek: wu5r.png]

Prowadzę tę stronę jawnie i staram się opisywać moje działania aby osoby początkujące mogły się czegoś nauczyć śledząc temat. Dziś testuję nowe rozwiązanie. Jako, że strona ma charakter rozrywkowy będę wrzucał w opisie obrazka dobrany tematycznie dowcip. Myślę, że część osób polubi wrzut za obrazek, a część za opis więc da to dodatkowego kopa.

--

Testuję informacje o zarabianiu zawarte w moim poradniku pod kontem zagranicznych fanpage. Dostałem sporo pytań, zwłaszcza od ludzi zajmujących się PPA czy opisywane metody zadziałają na krajach Europy Zachodniej i USA. Nie mogłem rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie, bo poradnik był pisany z myślą o Polakach. Ale wkrótce to się zmieni Smile

--

Zbliża się wypłata z mspartners więc dziś skoncentruję się na tym programie aby zebrała się naprawdę fajna sumka Big Grin

--

Dziś planuję sprzedać jeden fanpage, mam już kupca oferującego niezłą cenę. A później może kupie coś większego Big Grin


RE: Zły dziennik - Traw3k - 30-08-2013 12:08

No, "Odpowiedni moment" 16 tysięcy polubień do poniedziałku raczej nie będzie miał, chociaż... Weekend się zbliża, a patrząc po tym, co robisz i jak to robisz - wszystko jest możliwe. Wink

W kategorii "Facebookowy earner miesiąca" dostałbyś pierwsze miejsce. Tongue

Pozdrawiam i powodzenia.


RE: Zły dziennik - hertia - 30-08-2013 14:20

Nareszcie jakiś dziennik nie zajmujący się ppa i za to + Smile będę śledził na bieżąco twój dziennik.
A prowadzisz dużo fp? Czy skupiasz się na jednym może trzech?


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 30-08-2013 19:53

Prowadzę dużo i też nimi handluję Big Grin

Dziś prawdziwy przebój Big Grin Kupiłem szybką godzinę korków na gumtree i nauczycielka potłumaczyła mi teksty na francuski Big Grin Jadę teraz z fanpage po francusku - będzie świetna baza do PPA. Cały dzień roboty i pierwsze 200 fanów, ale początki są trudne Tongue


RE: Zły dziennik - sawincjusz - 31-08-2013 00:11

Zakupiłem Twój poradnik, trochę kosztuje, ale wart swojej ceny. Tak poza tym, widzę kogoś, kto zajmuje się fanpage'ami, czyli to, co lubię najbardziej. Sam posiadam kilka owych, zagranicznych także.

Jeśli już, to zapytam, czy masz do sprzedania jakieś fp z 1000-2000 fanów? Oczywiście wszyscy fani naturalni Smile

Co do pomocy, to mogę powiedzieć, że testowałem ppa na moim 60-tysięcznym zagranicznym fanpejdżu o zasięgu międzynarodowym, ale z marnym skutkiem, bo zarobiłem zaledwie 20$. Nie próbowałem jeszcze skracaczy linków, ale spróbuję wrzutę linku z imgdino na tablicę i wtedy mogę Cię poinformować o wynikach Smile

Jeśli chcesz podyskutować o facebooku, to zapraszam na pw.


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 31-08-2013 00:41

Jasne, odezwę się na PW tylko jutro, bo dziś już późno Big Grin