Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 18-01-2014 11:46

Pole, chętnie pomogę radą i dam kilka wskazówek. Niestety nie mogę promować Twojej strony na moich (jeśli to miałeś na myśli) Big Grin

Co do ceny fanpage, niestety wydaje mi się, że gimbusiarskie na razie nie skoczą do góry. Główne powody
-brak dobrego programu typu easysub - dawniej sporo osób kupowało strony po to żeby pospamować doładowaniami, bo dawało to szybki zysk
-duża ilość stron, a jak wiadomo im większa konkurencja tym ceny niższe
-dużo osób pomyślało, że handel fanpage to dobry i łatwy zarobek i zabrało się za to. No i przez to teraz ciężko cokolwiek zarobić

Moim zdaniem teraz warto robić strony tematyczne, na nie zawsze jest popyt, bo można podłączyć jakieś forum, sprzedawać przedmioty związane z tematyką itd.

Pozmieniałem nazwy kilku moich fanpage - był to świetny ruch - fanpage z niską aktywnością po zmianie i lekkim promowaniu szybko łapią nowych fanów i wysoką aktywność, a ja zamiast mało wartych gimbusiarsich stron mam ciekawe, tematyczne fanpage Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 02-02-2014 12:28

Dawno nie pisałem Big Grin

Szybka aktualizacja. W ostatnim tygodniu:

-Sprzedałem 2 fanpage (65 tys i 80 tys) po 2 gr za fana. Szału nie ma, ale na facebooku dzieje się coraz gorzej więc sprzedaję te strony, które na siebie nie zarabiają, zanim całkiem spadną z
-Niespodzianka. W wakacje założyłem konto na cpalead na próbę. Przez parę dni powrzucałem trochę linków w różne miejsca i zapomniałem o sprawie. Wczoraj wchodzę na paypal a tam 50$ przyszło z tej sieci Big Grin
-Założyłem kilka stron typu kwejk z obrazkami o tematyce jak kilka moich fanpage - linkuję i liczę na kasę z reklam. Na razie nie ma szału, ale to raczej inwestycja w przyszłość i biznes długofalowy.
-Obczaiłem fajną metodę na francuskie fanpage, jak będę miał czas to w przyszłym tygodniu opiszę w jakimś poradniku
-Znalazłem bardzo fajny sposób zarobku na facebooku - niestety nic o nim nie napiszę nauczony doświadczeniem - wrzuciłem na forum zmianę nazwy fp za 400 zł i za parę dni ludzie zaczęli to robić za 30 zł, a widziałem nawet takich co za doładowanie.

Pozdrawiam Big Grin


RE: Zły dziennik - Danny - 02-02-2014 14:20

Ile teraz mniej więcej potrafisz wyciągnąć z facebooka miesięcznie?
Oczywiście jeżeli nie chcesz to nie podawaj kwoty dokładnej, możesz tylko napisać ile % mniej lub więcej w porównaniu do tego co zarabiałeś przed wprowadzeniem poradników na forum.

Wogóle to dobrze pamiętam, że chyba inżyniera niedawno miałeś bronić?


RE: Zły dziennik - Sauer - 02-02-2014 14:33

Mam takie pytanie do Ciebie, mam pomysł na pewien fanpejdż, czuję, że to może być to, że to ponadczasowa nisza, aczkolwiek mam problem z rozpoczęciem. Nigdy nie zajmowałem się fanpejdżami i nie wiem, jak uzyskać pierwsze like'i - jakieś sugestie?


RE: Zły dziennik - Weq - 02-02-2014 15:14

Noo niezł dziennik właśnie przeczytałem cały ;D Własnie o ile % więcej tera zarabiasz od pierwszego twojego posta w tym dziale?


RE: Zły dziennik - Danny - 02-02-2014 17:04

(02-02-2014 14:33)Sauer napisał(a):  Mam takie pytanie do Ciebie, mam pomysł na pewien fanpejdż, czuję, że to może być to, że to ponadczasowa nisza, aczkolwiek mam problem z rozpoczęciem. Nigdy nie zajmowałem się fanpejdżami i nie wiem, jak uzyskać pierwsze like'i - jakieś sugestie?


Takie rady masz napisane w jego poradniku, oczywiście odpłatnym Tongue


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 02-02-2014 23:54

Inż obroniony Big Grin

Zależy jak na to spojrzeć. Teraz z handlu fanpage to tyle co sprzedam czasem jakiś swój, właściwie nie kupuję na handel, bo przy takich cenach nie warto ryzykować, bo można popłynąć na zakupie. Więc odpadło fajne, lekkie źródło dochodu.

Dużo programów partnerskich się teraz zeskamiło (subsrybcje, ms.partners dał mi ostatnio konwersję 10% Big Grin)

Z drugiej strony teraz bardziej poszedłem w allegro i doszło kilka nowych aukcji, które reklamuję na fanpage, więc tutaj lekki plus. No i mam już kilka sprzedawców, którzy kupują u mnie cyklicznie promocje swoich produktów na fanpage.

Pisałem też trochę wcześniej, że ze znajomym sprzedajemy plany treningowe diety i odzież z nadrukami. To też głównie przez facebooka i mniej więcej ciągle tak samo się trzyma.

Ogólnie jest spory spadek od wakacji, ale trochę też dlatego, że nie mam tyle czasu. Realnie patrząc to jakieś 30% spadły zarobki przez wysyp nowych fanpage i spadki cen Smile


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 19-02-2014 00:27

Siemanko Big Grin

Co nowego? Posprzedawałem sporo fanpage - jak tyko znajduję dobrego kupca to sprzedaję i zostawiam sobie tylko kilka najlepszych - szkoda tracić kilka godzin dziennie na obsługę i promowanie. Zwłaszcza, że coraz trudniej dobrze na nich zarobić Big Grin

Cały czas rozwijam działalność allegro. Przez ostatni tydzień przetestowałem kilka nowych niszy - mają potencjał. W odróżnieniu od wielu forumowiczów nie zajmuję się resselingiem z fivera - z reguły jest duża konkurencja, a i zysk nie tak ładny jak w przypadku gdy sprzedajesz swój unikatowy przedmiot/usługę przy którym nie ponosisz kosztów zakupu.

Pracuję nad sklepem internetowym z branży odzieżowej (koszulki i bluzy z nadrukami). Prowizje allegro zabierają część zysku więc na dłuższą metę opłaca się zainwestować. Chciałem wystartować przed Walentynkami i Dniem Kobiet, ale nie wyszło Lol więc uciekły mi dwie dobre okazje, ale zobaczymy jak będzie Big Grin


RE: Zły dziennik - pietreczka - 19-02-2014 00:31

@Zły
przeczytasz gg? Potrzebuje bardzo pomocy ;d


RE: Zły dziennik - alizen - 19-02-2014 15:30

opłaca sie teraz rozkręcac fanpage w celach zarobkowych?