Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Arivi - 23-12-2013 22:28

Podziwiam.

- Pytanie.
Czy jeżeli ktoś liknie moje wpisy to wszyscy jego znajomi to widzą?...
Bo nie rozumiem skąd ci fani się biorą Tongue


RE: Zły dziennik - fato - 04-01-2014 19:31

hej Zły mam pytane
od kilku dni burza na FB odnośnie ograniczenia dotarcia do fanów
czy to prawda że teraz post trafia średo do 20-30% naszych fanów??


RE: Zły dziennik - prololex - 05-01-2014 15:35

http://wirtualnemedia.pl/m/artykul/facebook-tnie-zasieg-fanpage-y-co-na-to-marketerzy-opinie


RE: Zły dziennik - fato - 05-01-2014 17:55

wychodzi na to że FB chce zarabiać na reklamach!! widocznie ciągle im mało Sad


RE: Zły dziennik - poczmail - 05-01-2014 18:04

@up

Piszesz jakby do tej pory nie zarabiali na nich. A przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia.


RE: Zły dziennik - Pole - 11-01-2014 22:00

Co się stało że nie dodajesz postów ? Sad


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 11-01-2014 22:23

U mnie z zasięgami tak średnio. Na jednym fanpage gdzie dodaje głównie zdjęcia to jakieś 50% liczby polubień (ale liczba like dodanego zdjęcia to zazwyczaj około 1000, a to podnosi zasięg) Dodaję posty właściwie tylko wieczorami, bo wtedy najwięcej osób jest online i to pomaga zwiększyć zasięg. Na fanpage gdzie dodaję raczej sam tekst zasięg jest większy (już od jakiegoś czasu słyszę, że tekst ma większy zasięg niż obrazki i u mnie się to sprawdza) Na jednym mniejszym fanpage (15 tys) mam zasięg często przekraczający liczbę fanów, więc mogę zaryzykować, że im większy fanpage tym trudniej utrzymać dobry zasięg Big Grin


Ostatnio mało publikuję z kilku powodów Smile

Na facebooku teraz zarabiam właściwie tylko linkując swoje aukcje allegro, a że rynek jest konkurencyjny nie mogę pisać za wiele mimo, że bym chciał. No, a tak to po staremu, zarabiam na planach treningowych, dietach i logowanej odzieży. Cały czas próbuję nowe tricki na facebooku, ale jak sami napisaliście wyżej facebook robi wszystko żeby szkodzić właścicielom fanpage.

Dodatkowo teraz nie opłaca się sprzedawać fanpage, bo przez ostatnie dwa miesiące narobiło się mnóstwo nowych i sami widzicie jak ceny poszły w dół. Lubiłem handlować fanpage, mimo, że ciężko na tym zarobić to fajne zajęcie, bo ciekawe i zawsze było się na bieżąco z popularną tematyką, ale teraz już nie opłacalne.

Mam kilka pomysłów na fora dyskusyjne, jedno już jakiś czas prowadzę więc jak wezmę się za to konkretniej to postaram się pisać na bieżąco w dzienniku Smile


RE: Zły dziennik - Pole - 14-01-2014 17:45

Zły,czy w przyszłości mógłbyś mi pomóc z fanpage ? [chodzi mi o promocję]
Chyba że nie pomagasz ?:/


RE: Zły dziennik - alizen - 14-01-2014 19:28

Zły, jak myślisz ceny fanpage wrócą do normy?


RE: Zły dziennik - Pole - 17-01-2014 22:48

Zły aktualizuj proszę !Sad