Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - toonwie - 15-12-2013 22:32

No no twój dziennik został pokazany na blogu Zarabiam.pl Graty to już coś Smile


RE: Zły dziennik - prololex - 16-12-2013 17:43

3 Poradnik daje ogromną wiedzę o facebooku , jest doskonałym uzupełnieniem do dwóch poprzednich , powiem tyle - kto nie dostał niech żałuje Big Grin

P.S Mam pytanie , bo daje na bezużyteczną post , nie koment ze zdjęciem i nie dodaje mi się tylko pojawiają mi się z prawej strony najlepsze komentarze bezużytecznej ( mam ją zalajkowaną ).
Może wiesz co robić ?


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 19-12-2013 16:52

Szczerze mówiąc nie wiem co może być przyczyną, najlepiej spróbuj na innym koncie Smile

Oczywiście 3 część poradnika jest nadal dostępna gratis dla osób, które zakupiły poprzednie dwie - proszę o kontakt Big Grin

Z tygodniowej aukcji allegro przygotowanej według mojego poradnika zarobiłem prawie 800 zł - wynik zadowalający, oczywiście mogło być więcej, ale nie chcę zbyt męczyć klientów jednorazowo, wolę stabilny zarobek przez dłuższy czas. Niestety nie mogę wrzucić linka z wiadomych powodów, ale może jutro poczęstuję was jakimś screenem Big Grin

Na fanpageach wszystko idzie wyśmienicie - zima to bardzo dobry okres na facebooku, bo ludzie dłużej siedzą w domu, a co za tym idzie spędzają więcej czasu przed komputerem

Miałem trochę czasu i założyłem dwa fora - tematyka ma duży potencjał, a i łatwo o reklamodawcę. Oczywiście kilka miesięcy minie zanim zaczną przynosić zyski, ale później, jeśli się uda, będzie fajny dochód przy niewielkim wkładzie pracy Big Grin


RE: Zły dziennik - Kazio_Odlotowy - 19-12-2013 22:40

Mam takie pytanko Big Grin
Czy całkowity zasięg rzędu 315k przy fp 14 000 lajków to dużo/mało?
Bo mi się wydaje, że to dużo jest i dysproporcja między tym a ilością lajków jest zbyt wielka, ale może ja się nie znam ;p


Edit:

[Obrazek: 92413705993239425006.png]


RE: Zły dziennik - prololex - 20-12-2013 19:52

To bardzo dużo Big Grin
Ładne masz statystyki tego fp .


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 20-12-2013 21:12

Bardzo dużo Big Grin Ale jak posty mają dużo like i Twój fanpage też w krótkim czasie nazbierał dużo fanów wtedy pojawia się na tablicach osób, które polubiły fanpage lub wrzucane posty i wtedy ich znajomi z ciekawości też wchodzą i tak się nakręca spirala i zasięg rośnie. Jak minie taka facynacja ludzi Twoim fanpage to zasięg trochę spadnie więc kuj żelazo póki gorące Big Grin


Obiecany screen z allegro
[Obrazek: image.jpg]

W sumie nie dobiłem do 900 zł w tydzień, bo 3 osoby jeszcze nie wpłaciły Big Grin Ale święta to najlepszy czas na tego typu aukcje i następne dwa tygodnie powinny być równie dobre Smile


RE: Zły dziennik - fato - 21-12-2013 22:53

oo super sprzedaż! gratki


RE: Zły dziennik - prololex - 22-12-2013 21:15

Facebook znów grzebał w Edge Ranku i posty dochodzą do mniejszej liczby ludzi , a my tracimy zasięg Sad


RE: Zły dziennik - explrlz - 23-12-2013 11:53

(20-12-2013 21:12)Zły_Szeląg napisał(a):  Bardzo dużo Big Grin Ale jak posty mają dużo like i Twój fanpage też w krótkim czasie nazbierał dużo fanów wtedy pojawia się na tablicach osób, które polubiły fanpage lub wrzucane posty i wtedy ich znajomi z ciekawości też wchodzą i tak się nakręca spirala i zasięg rośnie. Jak minie taka facynacja ludzi Twoim fanpage to zasięg trochę spadnie więc kuj żelazo póki gorące Big Grin


Obiecany screen z allegro
[Obrazek: image.jpg]

W sumie nie dobiłem do 900 zł w tydzień, bo 3 osoby jeszcze nie wpłaciły Big Grin Ale święta to najlepszy czas na tego typu aukcje i następne dwa tygodnie powinny być równie dobre Smile

Niezła nisza ale juz konkurencja wkroczyła Wink


RE: Zły dziennik - Kazio_Odlotowy - 23-12-2013 17:43

(22-12-2013 21:15)prololex napisał(a):  Facebook znów grzebał w Edge Ranku i posty dochodzą do mniejszej liczby ludzi , a my tracimy zasięg Sad

Coś w tym jest, bo w ostatnich dwóch dniach strasznie spadła ilość nowych like i zasięg też maleje :<