Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Kazio_Odlotowy - 29-11-2013 19:40

Może jakiś nowy post od autora? Jak tam idzie zarabianie, może jakieś konkretne liczby? Nowe pomysły? Tongue


RE: Zły dziennik - mlucarz - 03-12-2013 22:19

Hej, napisałem do Ciebie maila w sprawie poradnika nr 3, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.


RE: Zły dziennik - Radvaron - 04-12-2013 17:00

Podpinam się pod prośbę mlucarz'a


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 07-12-2013 15:11

Cześć Big Grin Bardzo dawno tutaj nie pisałem Big Grin Postaram się znowu robić to regularnie.

Co działo się przez czas od ostatniego wpisu?

Po pierwsze miałem strasznie dużo wyjazdów z pracy i właściwie internet przeglądałem tylko godzinę - dwie dziennie. Później Andrzejki i cały weekend zajęty. W poprzednim tygodniu było już lepiej, ale za to nagromadziło mi się tyle pracy, że nie wiedziałem w co włożyć ręce Big Grin

Teraz już jest ok Big Grin

Przypominam, że wszystkie osoby, które kupiły dwie części poradnika o zarabianiu na facebooku dostaną 3 gratis. Proszę o kontakt na maila [email protected]

Co do zarobków to miałem niebywałe szczęście Lol Przez brak czasu ten miesiąc zapowiadał się jako kiepski, a tym czasem okazał się bardzo dobry. Wszystko poprzez dwie mody, które pojawiły się właściwie równocześnie "1000 sposobów na" i piosenkę Donatana My słownianie. W niecałe 2 tygodnie udało mi się wypromować 6 fanpage do ponad 30 tys fanów. Zostawiłem sobie jeden, który szczególnie mi się spodobał, a resztę sprzedałem, kilka nawet tutaj na forum. Tym sposobem udało się uratować kiepski okres i zakończyć go niezłym zyskiem.

Do Świąt już luz więc postaram się aktualizować dziennik przynajmniej raz na 2 dni, a może nawet codziennie Big Grin

Pozdrawiam


RE: Zły dziennik - Kazio_Odlotowy - 07-12-2013 15:33

Jak będziesz miał coś do oddania to się zgłaszam :>

P.S. Może coś o zarobkach dodasz? :>


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 08-12-2013 12:57

Kazio:

Zarabiam teraz na czymś nie związanym z facebookiem i nie mogę za dużo mówić na ten temat żeby ktoś się nie zorientował jaka to nisza Big Grin

A oprócz tego jak mam czas plany treningowe, logowana odzież, handel fanpage, reklamy na fanpage i allegro.

Sprzedaję również poradnik o zarabianiu na allegro - wczoraj pojawiła się recenzja. W tej chwili zostało 5 sztuk, osoby które kupiły poradnik o facebooku mają 10 zł zniżki - LINK

Wczoraj obstawiałem boks, niestety przegrałem, chociaż nie wiele zabrakło. Zgubiło mnie to, że próbowałem kierować się rozsądkiem i opinią ekspertów zamiast sympatią do pięściarza Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 09-12-2013 18:32

Znowu udało mi się trafić ze świetną nazwą fanpage. Wykorzystałem brak na facebooku dobrej plotkarskiej strony. W 6 dni fanpage zyskał 17 tys fanów. Niestety nie znam się na prowadzeniu, więc jeśli ktoś jest chętny można niedrogo kupić.

Co poza tym? Poradnik allegro już prawie wyprzedany - zostały 3 sztuki Big Grin

Dziś testowałem fireCPA - portal całkiem całkiem, chociaż np za gry stawki są bardzo niskie. Jednak nadrabiają fajnymi programami.

Założone nowe konto allegro - przed świętami będzie naprawdę intensywna sprzedaż Big Grin

Zarobki dziś w okolicach 100 zł, ale w poniedziałki zawsze przychodzą przelewy z weekendu, a wtedy mam najwięcej czasu na earnowanie więc aż miło wejść na konto Big Grin


RE: Zły dziennik - alienkuba - 09-12-2013 18:42

Gratuluje i zycze sukcesow w dalszych zarobkach ; )


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 13-12-2013 19:58

[Obrazek: allegro.jpg]

Motywacja dla osób, które kupiły mój poradnik o allegro Big Grin

Dziś popołudniu aktywowałem nowe konto. W godzinę sprzedało się już 8 sztuk, a przecież wieczór dopiero się zaczyna :3


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 14-12-2013 22:14

[Obrazek: 2staty.jpg]

Dziś właściwie allegro na autopilocie, można powiedzieć, że efekty wczorajszego promowania. Sprzedane 17 sztuk Big Grin