Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Traw3k - 04-11-2013 17:57

8.8 tysięcy polubień mają fryzurki. I to od 31 października, a nie w 48h. Chyba, że mowa o innym fanpage'u.

Jeśli jednak mowa o tym, to nie mam pojęcia, jak można zbijać na nim fortuny... Panie, które klikają 10 razy "Skip Ad" na adf.ly żeby zobaczyć, jak się układa fryzurę? Smile Bo chyba nie będziesz im proponował showup-u. Lol


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 04-11-2013 18:10

48h liczę od pierwszego like, bo założyłem wcześniej, ale wahałem się czy promować Big Grin Robiony pod reklamy akcesoriów i kosmetyków do włosów Big Grin Anglojęzyczny odpowiednik ma 2 mln like więc dobrze wróży Big Grin


RE: Zły dziennik - Bandaid - 04-11-2013 18:15

@Traw3k oj zdziwiłbyś się zdziwił Smile Ja powiem więcej, że to naprawdę doskonała nisza jest Tongue


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 06-11-2013 19:10

Dzisiaj dobry dzień Big Grin

Krótko

Sprzedałem jeden fanpage - 250 zł
Handlowałem całe rano ebookami - 90 zł
Mam na sprzedaż jeszcze dwa ciekawe fanpage - chętni pisać Big Grin

Wskazówka dla osób zarabiających na mspartners i borykających się z problemem z umieszczaniem linku na facebooku - załóżcie bloga o ruletce z linkiem i promujcie bloga na facebooku. Wejść będzie mniej, ale jakość ruchu lepsza.

Warto też od czasu do czasu poprosić kogoś znajomego żeby po wejściu w link ściągnął aplikację kasyna - na pewno nie zaszkodzi, a może zrobić dobre wrażenie Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 10-11-2013 16:50

Przez długi weekend prawie wcale nie earnuję Big Grin

Ale dziś co tam wpadło. Sprzedane dwa fanpage za 320 zł w sumie (w tym jeden 1 tys fanów za 70 zł Big Grin )

Kupiłem fanpage 12 tys fanów za 30 zł Jerk2

Odpocząłem, bo od czwartku jestem u rodziców i od wtorku można zacząć zarabiać z nową motywacją, a pomysłów jest trochę Big Grin


RE: Zły dziennik - prololex - 10-11-2013 21:33

Czy na każdej stronie masz duży traffic z propozycji strony ? Bo ja z propozycji do polubienia mam 0 like , da się to jakoś zmienić ?
Gdzie sprzedajesz fp ? Big Grin


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 10-11-2013 21:50

Da się, ale trzeba umieć Tongue

Na forach, ale raczej nie mogę tutaj wymieniać nazw, poszukaj sobie też na facebooku grup z adminami fanpage i dołącz, tam też kupują Big Grin


RE: Zły dziennik - prololex - 11-11-2013 19:45

Szkoda , że nie znam twojego sposobu , mówi się trudno Big Grin

Narazie nie mam fp na sell , ale pytam tak na przyszłość .
Dzięki za odp.


RE: Zły dziennik - blajnd - 11-11-2013 22:09

Dobry dziennik Big Grin


RE: Zły dziennik - mireck - 13-11-2013 17:48

Dla spoznionych jakis poradniczek przed swiateczny sie znajdzie? Tongue mam sporo czasu i pomyslow, ze wzgledu na brak nauki (rok przerwy, a przydalaby sie jakas dodatkowa wiedza nt. Facebooka Big Grin )