Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zły dziennik (/Temat-Zly-dziennik-75068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 28-10-2013 17:36

Postaram się napisać więcej o Francji przez weekend Big Grin W skrócie podbieram najlepsze pomysły z Polski i USA tłumaczę, zakładam fanpage promuję i patrzę, który się przyjmie Big Grin

Pole zawsze miej przynajmniej na dwóch kontach admina, bo jak dostaniesz bana na konto to nie stracisz dostępu do strony

Prololex są dwa wyjścia. Albo szukasz innych stron, bo jest tego naprawdę dużo i olewasz kwejka, albo dodajesz komentarze z innego konta użytkownika i w komentarzu oznaczasz swoją stronę.

Dziś pracowity dzień "pozycjonowałem" moje fanpage aby pojawiały się w propozycjach do polubienia. Z przeprowadzonych wcześniej "badań" z propozycji przychodzi dodatkowo kilka tysięcy fanów miesięcznie więc warto Big Grin

Przez weekend nabiłem 60 refów na betclicku korzystając z cashbacku 200 zł i fanpage 4000 fanów o tematyce sportowej. Szkoda, że jest limit 10 dziennie na konto więc musiałem nabijać na 3 konta. I poleceni muszą obstawić 10 zakładów więc szału nie będzie Tongue Założyłem dodatkowe konto allegro i rozkręcam kolejny biznes, bo muszę uzbierać na jakąś fajną wycieczkę na Sylwestra Big Grin


RE: Zły dziennik - kacpros - 28-10-2013 21:59

Człowieku ja cie podziwiam. Jak ty znajdujesz czas by tyle rzeczy ogarniać?


RE: Zły dziennik - Szaman1644 - 28-10-2013 22:08

Pisałeś, że korzystasz z Hootsuit. Czy możesz tam ustalić sobie jakie mają być dodawane post na cały tydzień??? Bo właśnie też się zastanawiam co zrobić, żeby nie siedzieć przy FP. Teraz nie mam czasu i dałem o wiele młodszemu bratu przyrodniemu, ale nie wiem czy to dobrze prowadzi, dlatego chciałbym sam to nadzorować. Wolę raz poświęcić tą 1 h i uzupełnić wszystkie posty na tydzień niż kilka razy dziennie. Opiszesz jak z tego korzystać?


RE: Zły dziennik - fato - 29-10-2013 15:11

nie musisz używać hootsuite wystarczy zaplanować posty na fanpage .(dziennik aktywności o którym pisał Zly)


RE: Zły dziennik - plem - 29-10-2013 23:35

@Zły_Szeląg czy uda Ci się odezwać do mnie aby dokończyć nasze sprawy ?


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 03-11-2013 10:17

Ostatnio nie miałem czasu na bieżąco uzupełniać dziennika, bo wyjechałem na prawie tydzień na wszystkich świętych.

Na początek pochwalę się wynikami mojej strony http://www.fb.com/odpowiednimoment

[Obrazek: azf2.png]

Jak widać miesięczny przyrost to 17 tys, a więc około 70% początkowej wartości strony. Warto również przyjrzeć się wrzucanym obrazkom - teraz właściwie każdy osiąga 1000 polubień. Podejrzewam, że do świąt strona osiągnie 80 tys lajków.

Wczoraj założyłem 2 nowe strony. Pierwsza już w jeden dzień osiągnęła 5 tys polubień, druga 3 tysiące. Na razie nie mogę podać linów, ale gdy już zdystansuję konkurencję, to może się pochwalę.

Opracowałem sposób jak "pozycjonować" fanpage na facebooku tak, aby pojawiał się jak najczęściej w propozycjach do polubienia. Przeciętny fanpage o tematyce gimbusiarskiej zyskuje z tego tytułu około 100 polubień dziennie więc wydaje mi się, że warto Big Grin

Nie zapomina o francuskich fanpage. Na razie nie wrzucam linków PPA, bo podejrzewam, że po kilku wrzutkach fani bardzo się do mnie zniechęcą, więc powoli i systematycznie buduję zaplecze. W tej chwili mam już 6 fanpage powyżej 1000 fanów z Francji.

Poradnik na ten temat możecie kupić tutaj >>KLIK<<


RE: Zły dziennik - Bandaid - 03-11-2013 10:33

Zły, masz jakieś FanPage na zbyciu do sprzedania? Wink


RE: Zły dziennik - kacpros - 03-11-2013 19:29

Zły nie myślałeś może, by osobom które kupiły poradnik zdradzić sekret jak "pozycjonować fanpage? Wydaje mi się że zaskarbiłbyś sobie naszą dozgonną miłość i wdzięczność Smile


RE: Zły dziennik - prololex - 04-11-2013 13:53

You can't create a Page because too many of your Pages have been banned.
Nie mam bana na żadną stronę a pisze mi to i nie mogę założyć funpage .
Próbowałem na 2 kontach .


RE: Zły dziennik - Zły_Szeląg - 04-11-2013 17:07

Jak masz jakiś inny nieużywany fanpage to po prostu zmień mu nazwę, a jak nie to napisz do mnie, założę Ci i przekażę admina Big Grin

Co tu dużo mówić Big Grin Mój nowy fanpage w 48h ma 9 tys polubień. Nie to cieszy najbardziej, ale jego tematyka, która zwiastuje duże zarobki Big Grin

Wszystkim czytelnikom polecam zapoznanie się z portalem showup.tv Oferują 50 gr od każdej wiadomości jaką otrzymasz na portalu. Warto rozważyć Big Grin