Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Gmail na sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konta Gmail na sprzedaż (/Temat-Konta-Gmail-na-sprzedaz-75067)

Strony: 1 2


Konta Gmail na sprzedaż - pietruch78 - 23-08-2013 12:27

1.Nazwa przedmiotu :
Witam!
Zauważyłem, że jest popyt na konta google ze względu na telefoniczną weryfikację.
Posiadam na razie jedno konto Gmail na sprzedaż, mogę zrobić więcej.
Są to konta Gmail.
2.Opis przedmiotu :
Każde konto jest telefonicznie zweryfikowane.2
3.Zdjęcia : ukradli
4.Kontakt :
Mój gmail: [email protected]
5.Cena : 60gr za sztukę
6.Sposób zapłaty za przedmiot : zainteresowany kupnem piszesz do mnie e-maila, i nick z tego forum, ja piszę do Ciebie moje konto bankowe i wpłacasz pieniążki. Po otrzymaniu wpłaty piszę Ci dane do konta: imię, nazwisko, hasło, e-mail, data urodzenia. Są to angielskie imiona i nazwiska.
Nie jestem maszyną więc nie zrobię 10 kont szybko.


RE: Konta Gmail na sprzedaż - Szaman1644 - 23-08-2013 12:30

Po pierwsze nikt nie wpłaci ci pierwszy, bo nie jesteś zaufanym członkiem forum, a po drugie 2 zł?????? Ja sprzedaje konta po 40 groszy Smile


RE: Konta Gmail na sprzedaż - pietruch78 - 23-08-2013 12:36

(23-08-2013 12:30)Szaman1644 napisał(a):  Po pierwsze nikt nie wpłaci ci pierwszy, bo nie jesteś zaufanym członkiem forum, a po drugie 2 zł?????? Ja sprzedaje konta po 40 groszy Smile

Jakoś trzeba żyć.


RE: Konta Gmail na sprzedaż - Szaman1644 - 23-08-2013 12:43

No, ale ty masz 5 razy drożej niż u mnie, więc kto ci weźmie???


RE: Konta Gmail na sprzedaż - pietruch78 - 23-08-2013 12:49

(23-08-2013 12:43)Szaman1644 napisał(a):  No, ale ty masz 5 razy drożej niż u mnie, więc kto ci weźmie???

Nie obchodzi mnie, że masz 5 razy taniej, chciałem po prostu sprzedać grzecznie konto , spodziewałem się takiej odpowiedzi.


RE: Konta Gmail na sprzedaż - tomazzi - 23-08-2013 12:51

(23-08-2013 12:49)pietruch78 napisał(a):  
(23-08-2013 12:43)Szaman1644 napisał(a):  No, ale ty masz 5 razy drożej niż u mnie, więc kto ci weźmie???

Nie obchodzi mnie, że masz 5 razy taniej, chciałem po prostu sprzedać grzecznie konto , spodziewałem się takiej odpowiedzi.

zejdź dzieciaczku na ziemię bo nikt ci 2 pln za konto nie da to raz
dwa słuchaj jak trawa rośnie i nie pyskuj do "starych" userów tego forum bo jak ktoś ci grzecznie zwraca uwagę na dane realia to nie po to by ci zrobić na złość, ale po to byś przestał bujać w obłokach i zszedł na ziemię
trzy z 31 postami i 0 reputacją i opinią handlowca nikt szanujący się i znany na tym forum nie wpłaci ci jako pierwszy pieniędzy - na wpłaty jako pierwszy trzeba sobie pierwsze wyrobić opinię i reputację której ty niestety nie posiadasz na chwilę obecną i długo jeszcze posiadał jej nie będziesz


RE: Konta Gmail na sprzedaż - zabajka - 23-08-2013 12:59

dobrze, że nie chce 300$ jak nie dawno zbanowany wilchelm111 beka

z tymi 2 złociszami to też poleciałeś po bandzie
za 40 gr mogę kupić, ale nie wpłacam pierwsza


RE: Konta Gmail na sprzedaż - tomazzi - 23-08-2013 13:01

tak jeszcze do autora :
tytułem tematu wprowadzasz w błąd bo masz konto 1 na sprzedasz a nie konta czyli kilka, kilka dopiero możesz mieć, ale ich nie masz na chwilę obecną stanu faktycznego


RE: Konta Gmail na sprzedaż - pietruch78 - 23-08-2013 13:05

zejdź dzieciaczku na ziemię bo nikt ci 2 pln za konto nie da to raz
dwa słuchaj jak trawa rośnie i nie pyskuj do "starych" userów tego forum bo jak ktoś ci grzecznie zwraca uwagę na dane realia to nie po to by ci zrobić na złość, ale po to byś przestał bujać w obłokach i zszedł na ziemię
trzy z 31 postami i 0 reputacją i opinią handlowca nikt szanujący się i znany na tym forum nie wpłaci ci jako pierwszy pieniędzy - na wpłaty jako pierwszy trzeba sobie pierwsze wyrobić opinię i reputację której ty niestety nie posiadasz na chwilę obecną i długo jeszcze posiadał jej nie będziesz
[/quote]

Nie wyzywaj mnie od dziecka, bo nawet mnie nie znasz więc nie osądzaj.
Ja nie pyskuję, tylko wyrażam swoje zdanie.
Uczepiłeś się mnie kolego...

(23-08-2013 13:01)tomazzi napisał(a):  tak jeszcze do autora :
tytułem tematu wprowadzasz w błąd bo masz konto 1 na sprzedasz a nie konta czyli kilka, kilka dopiero możesz mieć, ale ich nie masz na chwilę obecną stanu faktycznego

Jestem człowiekiem i jak każdy popełnia błędy.


RE: Konta Gmail na sprzedaż - tomazzi - 23-08-2013 13:09

nawet zacytować nie potrafisz - poziom wyższej klasy
powyżej 42 lat nie masz a dla mnie każdy poniżej mojego wieku jest dla mnie dzieciaczkiem więc jesteś dzieciaczkiem dla mnie czy ci to się podoba czy nie, to już twój problem który mało mnie obchodzi

nie przypominam sobie również byśmy kolegami byli więc również się rozpędziłeś

niestety na grzeczne uwagi zwracane ci przez szaman pyskujesz i faktów nie zmienisz, z takimi cenami tutaj biznesu nie zrobisz tzn nie sprzedasz w takiej kwocie jak oczekujesz i masz dwa wyjście :

Wyjście NO 1 : schodzisz na ziemię umysłem i cenami i klienta może znajdziesz przy jego wpłacie jako drugi
Wyjście NO 2 : nie schodzisz na ziemię i bujasz dalej w obłokach ale musisz szukać innego forum gdzie może sprzedasz w takiej cenie bo tutaj nie sprzedasz