Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostane Reffem:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Zostane Reffem:) (/Temat-Zostane-Reffem-75059)

Strony: 1 2


Zostane Reffem:) - JaTuDensze - 23-08-2013 09:23

Postaram stać się dobrym refem w zamian za to jeśli ktoś mi to dobrze wytłumaczy co i jak aby ludzie wchodzili i pobierali hehe Smile


RE: Zostane Reffem:) - JaTuDensze - 24-08-2013 20:44

Nikt nie ma czasu żeby pomóc ?;/


RE: Zostane Reffem:) - Cevu - 24-08-2013 21:57

Niestety dział HighCash na tym forum jest przez użytkowników rzadko przeglądany co dziwi większość z nas... Najlepszym rozwiązaniem, może być zapytanie do Admina, w celu znalezienia kompetentnej osoby, która nakieruje cię do zarabiania w serwisie jakim jest HighCash. Z tego co wiem Wojnar ubiega się o stanowisko oficjalnego mentora, więc skoro ubiega się o takie stanowisko powinien znaleźć czas by się Tobą jak i twoją sytuacją zająć. Także nie pozostaje Ci (chyba) nic innego jak uderzać po prostu do tych osób. Powodzenia!


RE: Zostane Reffem:) - JaTuDensze - 24-08-2013 22:27

Z tobą już pisałem na gadu hehe Smile a jak skontaktować się z wojnarem ? Jest na forum ?


RE: Zostane Reffem:) - Cevu - 24-08-2013 23:07

Tak przypominam sobie jednak ze względu na moje problemy oraz wdrażanie do życia trzeciego projektu byłem zmuszony odmówić (przyznaje, że z niechęcią to zrobiłem). Ale każdy musi sobie postawić jakąś granice, gdzie trzeba powiedzieć na chwilę obecną stop. Ja taką decyzję niestety musiałem podjąć, ponieważ pomagam także obecnym ludziom, naprawiam, czy też eliminuje problemy odnośnie hostingu oraz co jest oczywiste jak każdy człowiek przeznaczam odrobinę czasu na swoje jak i dziewczyny potrzeby. Wracając do twojego pytania, 100% pewności co do obecnego miejsca w którym się znajdujemy czyli zarabiam.com nie jestem pewien. Jednak na drugim forum Wojnar posiada konto pod nickiem "Wojnarr". Napiszę Ci w wiadomości na priv link do forum.


RE: Zostane Reffem:) - wojtasekpl - 25-08-2013 01:22

(24-08-2013 22:27)JaTuDensze napisał(a):  Z tobą już pisałem na gadu hehe Smile a jak skontaktować się z wojnarem ? Jest na forum ?

Na HC jest obecnie 2 oficjalnych mentorów:
Hauka
Adreon

Z tego co wiem WojnaRR także oferuje pomoc w zamian za refa - tutaj masz jego GG - 36514753


RE: Zostane Reffem:) - Cevu - 25-08-2013 01:50

(25-08-2013 01:22)wojtasekpl napisał(a):  
(24-08-2013 22:27)JaTuDensze napisał(a):  Z tobą już pisałem na gadu hehe Smile a jak skontaktować się z wojnarem ? Jest na forum ?

Na HC jest obecnie 2 oficjalnych mentorów:
Hauka
Adreon

Z tego co wiem WojnaRR także oferuje pomoc w zamian za refa - tutaj masz jego GG - 36514753
Tak są oficjalni mentorzy na HC jednak z tego co mi wiadomo adreon wstrzymał pomoc, a Hauka jest zawalony. Dlatego więc, że to nowy user i potrzeba na niego większej ilości czasu nie wspominałem o oficjalnych mentorach.


RE: Zostane Reffem:) - JaTuDensze - 25-08-2013 08:05

No właśnie co od Hauką i Andreo też nie pisałem bo czytałem że nie mają czasu terazSmile


RE: Zostane Reffem:) - PaulRcootiC - 30-08-2013 17:48

pisz do mnie na skype:pawel190090 to ci wszystko wytlumacze za rejestracje z refka


RE: Zostane Reffem:) - aukcyjnie - 03-09-2013 13:09

Jeżeli nadal nie otrzymałeś pomocy zapraszam do mojego tematu.


http://zarabiam.com/Temat-Aukcyjnie-Zacznij-Zarabiac-Zero-Gotowcow-68197