Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Przepraszm wszystkich użytkowników zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Przepraszm wszystkich użytkowników zarabiam.com (/Temat-Rozwiazane-Przepraszm-wszystkich-uzytkownikow-lockerz-forum-eu-7502)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Przepraszm wszystkich użytkowników zarabiam.com - Z - List - 22-05-2010 17:51

Ten post co tu był to usunąłem, chciałem zrobić wam ubaw, przepraszam wszystkich i całą załogę zarabiam.com


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - SZAFI - 22-05-2010 17:52

co ?

Po ludzku wytlumacz ;\


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - SupeRLokeR - 22-05-2010 17:54

A więc kolego:
GENERAL TO GENERALNY KUR*A CZYLI WSZYSCY USERZY


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - Z - List - 22-05-2010 17:57

Na hallway'u ludzie walą "A to o 6.00 rano restock." -

GENERAL - USA I KANADA

INTERNATIONAL - RESZTA ŚWIATA !!!

WKURZYŁO TO MNIE CAŁE MÓWIENIE ŻE O 6.00 RESTOCK WIĘC ZROBIŁEM POST


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - gaspare - 22-05-2010 18:03

Wtrące swoje 3 grosze, chodzi o to, że jak są podziały na USA i resztę świata, to wtedy jest International i reszta, jak są normalne restocki to jest general, ten drugi to dla tych co kupili w shopie, czyli też dla USA/Kanady.


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - SZAFI - 22-05-2010 18:03

General,czyli Restock Dla Wszyskich... Nie Rób Ludzi W Ch*ja


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - Z - List - 22-05-2010 18:06

Nie Nie.

SZAFI - sprawdź hallway, przewiń do 30 kwietnia, zobaczysz że będzie pierwsze general - czyli dla usa, international - reszta świata. nie będę więcej odzywał się na ten temat


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - Tech - 22-05-2010 18:17

Ehh, w maju będą dwa restocki - jeden generalny (dla wszystkich) i jeden dodatkowy, dla tych co zakupili coś w shopie.

Co do zdania:

Cytat:2. Only members who have earned any PTZ on Lockerz between May 1st and May 22nd at 11.59 p.m. EDT will be eligible to enter PTZ Place.

To faktycznie masz rację - wcale nie oznacza to, że generalny restock będzie o 12 w nocy (o 6 rano u nas) tylko do tego czasu są "kwalifikacje" na restock i dopiero po tym terminie powinien się on odbyć.


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - Sportomaniak - 22-05-2010 20:57

Pamietacie jak skladalem wniosek o zlozenie sie na mózg dla Z - List ?

Tak więc...

... WNIOSEK PONAWIAM! Exclamation


RE: Hallway - ptzplace.lockerz.com ***RESTOCK*** - Bolt - 22-05-2010 21:03

Haha rozbawiłem się: international - wszystkie kraje poza USA, general - wszystkie kraje, restock odbywający się co miesiąc, każdy ma wstęp