Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB (/Temat-Naturalne-sposoby-pozyskiwania-fanow-na-FB-75019)



Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - Vister81 - 22-08-2013 15:30

Cześć wszystkim!

Mam kilka ciekawych pomysłów na "fanpejdża", jednakże jeszcze żaden nie zyskał więcej niż 300 fanów...

Może macie jakieś porady w jaki sposób w NATURALNY sposób pozyskiwać fanów?

Z góry dzięki za pomoc Smile


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - DawidFB - 22-08-2013 15:31

Współpracować z innymi fp.


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - Vister81 - 22-08-2013 15:35

Wymienianie się linkami z innymi FP to bardzo dobre rozwiązanie, jednak żaden większy Fanpage nie będzie chciał wymieniać się z kimś, kto posiada kilka "lubię to" :/


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - Traw3k - 22-08-2013 15:49

Dlatego fanpage z trzystoma polubieniami nie wymienia się linkami z fanpage'em, który ma ich milion... Szukasz podobnych, które tak samo jak Ty - a naprawdę jest taki sporo - chcą wymienić się linkiem i zyskać fanów. Smile

I tak najlepszym sposobem na pozyskiwanie fanów jest pisanie unikalnych postów, oryginalnych i zabawnych - bądź też "mądrych", które mają coś do przekazania (vide Ciekawostki Geograficzne), gdzie ludzie sami będą udostępniać Twoje posty i nakręcać cały ruch. Smile
Możesz też zainwestować w reklamę - dobrze targetowana jest naprawdę skuteczna.


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - Vister81 - 22-08-2013 16:20

No właśnie mój nowy fanpage celuje w coś bardziej edukacyjnego, niż kolejna strona typu "pokażemy cycki za lajki" Tongue

Na początku pozapraszam znajomych, potem zacznę szukać małych FP Smile
Dzięki za pomoc, i liczę na kolejne rady.


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - v3XeR - 22-08-2013 20:52

Stworzyłem fanpage humorystyczny nic związanego z cyckami itp. ludzie sami mi reklamują Smile
Jak? udostępniają, rób coś tak dobrego żeby udostępniali inni Smile


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - Polex - 22-08-2013 22:24

Na początek trzeba trochę sztucznych fanów by rozkręcić FP potem to już tylko i wyłącznie ciekawe posty Wink


RE: Naturalne sposoby pozyskiwania fanów na FB - ikar - 22-08-2013 22:42

Ewentualnie jeżeli masz dobre, śmieszne pomysły i ogarniasz minimum grafiki (albo nawet to nie jest potrzebne) to próbuj wstawiać obrazki na strony typu kwejk z dopisaną na dole nazwą twojego fanpejdża. Gdy ma się dobre pomysły to jest to darmowy i fajny pomysł na reklamę.