Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Real vs Fake [skala zarobków] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Real vs Fake [skala zarobków] (/Temat-Real-vs-Fake-skala-zarobkow-74988)



Real vs Fake [skala zarobków] - mireck - 22-08-2013 02:01

Szukając natchnień i pomysłów na pierwsze w miare fajne nisze, nurtuje mnie pytanie szukać czegoś real czy zacząć od fake.
Ilu z was zarabia na real plikach?? Wiem, że jest kilka osób ale chyba większość na fake crackach, hackach itp. Ciekawi mnie jak kształtują się zarobki takich osób i czy nie łamią One praw autorskich. Wiadomo, trzeba uważać Wink Ja myślę dalej nad niszami a wy może się wypowiedzcie Wink





)


RE: Real vs Fake [skala zarobków] - Klin - 22-08-2013 09:11

Real pliki mają to do siebie że po ściągnięciu prawdopodobnie potencjalni klienci do Ciebie wrócą. Fake wiadomo, jednorazowe złapanie tego samego "jelenia"

Jeśli masz pomysły na nisze z real plikami polecam tę metodę


RE: Real vs Fake [skala zarobków] - szikaka245 - 22-08-2013 17:33

Ja też chętnie bym się zajął real contentem, mam pare fajnych pomysłów ale boje się trochę praw autorskich itd. trochę ryzykowna sprawa Smile. Na real na pewno wszystko szło by lepiej. Tak jak piszę Klin, ludzie by wracali Smile


RE: Real vs Fake [skala zarobków] - Devil877 - 22-08-2013 17:56

Nie wiem czy w PPA da się działać na real plikach w PPD jak najbardziej


RE: Real vs Fake [skala zarobków] - daniel42na - 22-08-2013 17:57

Problem w tym że real content często i gęsto bardziej opłaca się sprzedawać niż udostępniać za ankiety, ludzie nienawidzą tych ofert i wiele osób woli zapłacić za coś co ma wartość.
Dobrym wyjściem dla real content są oferty darmowe email submit itp i promowanie na państwa tier1 takie jak USA, UK.. tam ma to jakiś sens bo osoba nie wysila się specjalnie nad ofertą, nie ponosi żadnych kosztów a my zarabiamy.