Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie (/Temat-Zarabianie-na-glupocie-innych-ludzi-a-sumienie-74962)

Strony: 1 2


Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - rus97 - 21-08-2013 16:40

Wiadomo o chodzi, nie gryzie was czasami sumienie jak zarabiacie na naiwnosci innych osob?


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - patulsky1337 - 21-08-2013 16:46

To zależy od grupy odbiorców Kolego Wink


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - v3XeR - 21-08-2013 16:47

Mnie gryzie dlatego nigdy nie oszukuję.


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - daniel42na - 21-08-2013 16:57

Tak sie przyjęło że, na przykład ernerzy ppa i inni blackhaterzy to okropni i bezduszni oszuści i tak po części jest.

Jednak warto zauważyć że w każdej dziedzinie życia jesteśmy oszukiwani lub ktoś usiłuje nas oszukać, szczególnie gdy w gre wchodzą pieniądze.
Przykładowo aktor grający w reklamie pastylek z nikotyną mógł w rzeczywistości nigdy nie palić papierosów, proszek do prania nigdy nie zmienił życia Jadźki spod trójki, większość super odżywek nigdy nie zrobiły z nikogo koksa, a szynka którą jemy mogła nigdy nie widzieć się ze świnką..

Życie to oszustwo, kto nie kombinuje ten nie je Tongue


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - Bandaid - 21-08-2013 17:01

(21-08-2013 16:57)daniel42na napisał(a):  Tak sie przyjęło że, na przykład ernerzy ppa i inni blackhaterzy to okropni i bezduszni oszuści i tak po części jest.

Jednak warto zauważyć że w każdej dziedzinie życia jesteśmy oszukiwani lub ktoś usiłuje nas oszukać, szczególnie gdy w gre wchodzą pieniądze.
Przykładowo aktor grający w reklamie pastylek z nikotyną mógł w rzeczywistości nigdy nie palić papierosów, proszek do prania nigdy nie zmienił życia Jadźki spod trójki, większość super odżywek nigdy nie zrobiły z nikogo koksa, a szynka którą jemy mogła nigdy nie widzieć się ze świnką..

Życie to oszustwo, kto nie kombinuje ten nie je Tongue

Tak to sobie można wszystko wytłumaczyć Big Grin Zabiłem człowieka?Cóż, jestem drapieżnikiem. Okradłem człowieka?Cóż, prawo ewolucji, silniejszy/sprytniejszy wygrywa.


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - daniel42na - 21-08-2013 17:05

Ja tam drapieżnikiem nie jestem, nie wiem jak wy.. ale gdybym był to i na pewno bym zabijał, ale chyba nie ludzi bo drapieżnik swój gatunek przedłuża a nie skraca.

To że sprytniejszy wygrywa to bardzo dobrze. Gorzej gdyby wygrywał mniej sprytny.


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - Bandaid - 21-08-2013 17:24

Cytat:Ja tam drapieżnikiem nie jestem, nie wiem jak wy.. ale gdybym był to i na pewno bym zabijał, ale chyba nie ludzi bo drapieżnik swój gatunek przedłuża a nie skraca.

To że sprytniejszy wygrywa to bardzo dobrze. Gorzej gdyby wygrywał mniej sprytny.

Mógłbym przytoczyć ci tysiąc argumentów na obalenie twojej tezy, ale szkoda mi czasu na taką jałową dyskusję. Obaj dobrze wiemy, że zarabianie na fejkach( bo umówmy się, że o to się tutaj rozchodzi) zbyt etyczne nie jest.


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - Sadeczanin - 21-08-2013 17:30

Dziś jak mój plik pobrał mój kuzyn (wyżalił mi się potem, że jakiś frajer go nadział na 10 zł i dał adres strony - należała do mnie XD) to mnie sumienie trochę pogryzło, ale kto nie próbuje, kto nie walczy i kto nie kręci - ten nie ma. W dzisiejszych czasach po prostu trzeba się wycwaniaczyć i tyle.


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - daniel42na - 21-08-2013 17:46

Cytat:Obaj dobrze wiemy, że zarabianie na fejkach( bo umówmy się, że o to się tutaj rozchodzi) zbyt etyczne nie jest.
No chyba niebardzo się o to rozchodzi.
To nie temat o fejkach ppa tylko o zarbianiu na naiwności innych ludzi, co jest bardzo, bardzo obszerne.

No ale.. "szkoda mi czasu na taką jałową dyskusję" .


RE: Zarabianie na glupocie innych ludzi a sumienie - Admin - 21-08-2013 17:49

identyczny temat w dyskusji o uplodzie, tam odsyłam.