Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC (/Temat-Przeniesienie-strony-na-inny-Hosting-POMOC-74961)

Strony: 1 2


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - Szaman1644 - 28-08-2013 16:53

Wiem. Zaraz spróbuję jeszcze raz wrzucić bazę i zrobię screena błędu.


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - haggard - 28-08-2013 16:55

Jak coś to musisz wbić przez np phpmyadmin, tam swoją baze wybrać i dopiero importować poprzednią.


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - Szaman1644 - 28-08-2013 16:56

No tak. Wchodzę na stary hosting, gdzie jest aktualnie strona. Kopiuję całą bazę i eksportuję ją na ten nowy. Chwila i będę miał screena.

Tak wygląda mój błąd:
[Obrazek: q5yxmo.jpg]


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - haggard - 29-08-2013 12:59

Zaloguj sie do phpmyadmin, wyeksportuj bazę z wp w formacie SQL. Przejdź na drugie konto (te nowe), tam wybierz nową bazę i zaimportuj poprzednią z pobranego pliku.


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - Szaman1644 - 29-08-2013 13:01

Już próbowałem w formacie sql i w zip, ale cały czas taki błąd jak u góry mi wyskakuje Sad


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - Pabesk - 30-08-2013 08:00

Sami znawcy, dla was to jest tylko przeniesienie plików oraz wklepanie danych w confingu... A nie pomyślał ktoś o kodowaniu bazy przy przenoszeniu i innych ważnych rzeczach, które należy zrobić... Chętnie posłucham Wink

Jeżeli oferujecie usługę przeniesienia to chociaż podejdźcie do tego z profesjonalizmem.

Szaman, odezwij się na PW.

Pozdrawiam


RE: Przeniesienie strony na inny Hosting POMOC - Qwik - 30-08-2013 08:46

Jakoś kodowania bazy i innych ważnych rzeczy robić nie musiałem.