Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
enhanceviews komentarze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: enhanceviews komentarze (/Temat-enhanceviews-komentarze-74952)

Strony: 1 2


enhanceviews komentarze - MixKosa - 21-08-2013 12:59

Witam, mam odblokowane dodawanie komentarzy a inni w systemie ich nie mogę dodawać taką dostaję informację dziś o co chodzi??


RE: enhanceviews komentarze - Compre - 05-09-2013 20:11

Witam. No ja dziś dodałem customowe komentarze i jakoś mi nie nabija. Są w kolejce i po jakimś czasie system anuluje moje "zamówienie". Ktoś ma pojęcie co się stało z komentarzami na enhanceviews? (oczywiście nie są approval)


RE: enhanceviews komentarze - makingmoney - 05-09-2013 21:15

...


RE: enhanceviews komentarze - Compre - 06-09-2013 08:42

Co ciekawe wczoraj dodało mi 2 komentarze z customowych i na tym się skończyło. Mało tego, jedne był zdublowany Big Grin Chyba czas zakupić proxy i samemu ręcznie dodawać komenty albo botem...


RE: enhanceviews komentarze - MixKosa - 06-09-2013 13:06

Komentarze są dodawane ale jest jedno ale trzeba teraz dodać jeszcze raz bo za pierwszym razem jak dodaję to odrzuca mi i dostaje info że mam zablokowaną opcję dodawania komentarzy i muszę powtórzyć dodanie i dodają się komentarze ale za pierwszym razem teraz nie ruszy, jak ktoś by zgłosił ten błąd to znowu będzie przerwa a tak dodaje się jeszcze raz i lecą komentarze ale coś ostatnio się dublują lub ludzie wklejają z bota chyba....


RE: enhanceviews komentarze - Compre - 06-09-2013 14:13

Nie nie nie, mi akceptuje i wisi w request. Tylko zwyczajnie wisi, wisi i nagle jest anulowane przez system. Albo mam tak że doda mi 2 komentarze (do tego jeden zdublowany) a reszta jest olana i zamówienie zastyga przy 2/7 completed. Nadmienię raz jeszcze że chodzi o custom komentarze Smile


RE: enhanceviews komentarze - Danny - 06-09-2013 14:20

Mi działają custom tylko że z opóźnieniem więc dziwne to wszystko trochę Jerk


RE: enhanceviews komentarze - TastemanPL - 07-09-2013 08:17

Mi custom nie działa odrzuca każdy film. Przeszedłem na inny serwis Smile


RE: enhanceviews komentarze - Compre - 07-09-2013 16:38

(07-09-2013 08:17)TastemanPL napisał(a):  Mi custom nie działa odrzuca każdy film. Przeszedłem na inny serwis Smile

Możesz napisać jaki? I czy można swoje komentarze wpisywać? Bo np te na enhanceviews automatyczne są strasznie lipne i widać że jest fake Wink


RE: enhanceviews komentarze - Jose - 08-09-2013 12:10

Opłaca się dawać wyświetlenia na 10 sekund przez enhanceviews?