Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jacuss - Nowe życie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jacuss - Nowe życie (/Temat-Jacuss-Nowe-zycie-74892)



Jacuss - Nowe życie - Jacuss - 20-08-2013 10:11

Witam.

Zadecydowałem stworzyć mój dziennik albo tygodnik - zależy co i jak będę tworzył.

Jeden blog mi padł i nie wstaje, więc robie nowy - bardziej profesjonalny, lepszy, wiarygodniejszy.

Zdecydowałem również, że bedę zarabiał tylko w FireCashu Smile

Dotychczas zarobiłem prawie 1800 $ Smile

Niech dzisiejszy dzień będzie pierwszym Smile

Co planuje zrobić?
Przede wszystkim nauczyć się tego stylu-kombajnu, ponieważ jest tak rozbudowany i ma tyle konfiguracji, że zanim ogarne to minie z pare dni.
Chce oczywiście wrzucić jakiś post z hackiem do gry (już nawet mam pomysł) oraz generator i stworzyć do nich unikalne opisy (do tej pory miałem jeden szablon) Smile
Na filmiki mam również pomysł - będą podobne do starych lecz odświeżone (szablon)

Moje zarobki będę przedstawiał tak:

Old - xxx $ / Zarobki ze starego leżącego bloga
New - xxx $ / Zarobki z nowego bloga
[center]
Dzień I - 20.08.13:

- Kupiłem domenę - .com
- Kupiłem hosting na Hosteam - na razie na pół roku Smile
- Zainstalowałem Wordpress'a
- Kupiłem bardzo fajny styl Premium do Bloga
- Zamówiłem profesjonalny logotyp związany z nazwą bloga
- Nauka obsługi i konfiguracji szablonu
[/center]
Wprowadzę też w moim blogu polecenia.
Jeśli prowadzisz swój dziennik możemy nawiązać współpracę tj. Ja na końcu każdego postu z wpisem będę umieszał link do Twojego dziennika i od Ciebie oczekuje tego samego - taka mała reklama Smile


Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania i komentowania - będzie mnie to bardzo motywowało :-)


RE: Jacuss - Nowe życie - DawidFB - 20-08-2013 11:07

Powodzenia i zapraszam do mnie Smile


RE: Jacuss - Nowe życie - makingmoney - 20-08-2013 12:36

Kaprys google jest przejściowy i trzeba to przeczekać.
No i nie wiem dlaczego chcesz robić nowy i znowu wrzucać hacki?
Przecież to przez frazę "hack" blogi padają.

"- Kupiłem bardzo fajny styl Premium do Bloga
- Zamówiłem profesjonalny logotyp związany z nazwą bloga"

Nie będę rzucał imieniem i nazwiskiem, ale gdybyś miał porządnego mentora, to takie rzeczy miałbyś za darmo Big Grin


RE: Jacuss - Nowe życie - bart0sz - 20-08-2013 13:31

sdf


RE: Jacuss - Nowe życie - makingmoney - 20-08-2013 13:38

Przed pójściem na Policję nie zapomnij o zgromadzeniu dowodów, bo Cię wyśmieją jak powiesz "ten tam oszukuje w Internecie!" oraz licz się ze wstępnymi kosztami sądowymi rzędy kilku tysięcy złotych.
Sprawa wyjaśniłaby się pewnie po dwóch latach, bo nie chciałoby mi się przyjeżdżać na każdy proces no i zapłaciłbym pewnie tą karę-tygodniówkę z PPA Smile


RE: Jacuss - Nowe życie - bart0sz - 20-08-2013 13:41

Ja nic nie zgłaszałem. Mowię co wyczytałem. Poza tym widać, że nie masz najmniejszej wiedzy a się odzywasz- w przypadku procesu karnego nie opłacasz kosztów sądowych, które tak czy siak nie wynoszą kilku tysięcy złotych lecz przy takich sprawach maksymalnie kilka stów co i tak jest wątpliwe. "Bo nie chciałoby mi się przyjeżdżać" no to płaciłbyś kary a w końcu by cię zwinęli. Mówię co wyczytałem a ty spine łapiesz jakbym cię za rękaw na komendę prowadził.


RE: Jacuss - Nowe życie - makingmoney - 20-08-2013 13:50

No to rzucaj paragrafami w domu do taty a nie w czyimś dzienniku Smile
"Mówię co wyczytałem", ale mało wiesz jak wygląda i ile kosztuje postępowanie karne w praktyce w cudownym polskim państwie.
Pozdro.


RE: Jacuss - Nowe życie - bart0sz - 20-08-2013 14:47

Koniec spiny


Jacuss - Nowe życie - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.