Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradniki [XeNo92] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradniki [XeNo92] (/Temat-Poradniki-XeNo92-74879)

Strony: 1 2


Poradniki [XeNo92] - xeno92 - 19-08-2013 22:45

1. Nazwa przedmiotu:
Jak zarabiać skutecznie, z efektem na FP?

2. Opis przedmiotu:
W tym poradniku dowiemy się jak zarabiać na FP, mamy gotowe szablony, wzory, krok po kroku co robić, jak to robić, co za to zyskujemy, a na koniec po zakupie powiem jak zwiększyć swoje zarobki na FP.

3. Kontakt :
W temacie lub prywatna wiadomość.

Oferuje stały kontakt do swoich pierwszych zarobków, wytłumacze Ci zawsze coś kiedy będę dostępy, nie czekaj, bierz Smile.

4. Zdjęcia
[Obrazek: bu7hp7.jpg]

5. Cena :
Zadowoli mnie cena 20zł/sztk.
Dla pierwszej osoby 15zł

6. Sposób zapłaty za przedmiot :
- Przelew PKO BP / Inteligo
- Przelew bluecash.pl
- Paypal

P.S - Jak będę miał troche czasu, aby napisać pozostałe poradniki, które chcę ogarnać to dopisze je do tego tematu.


RE: Poradniki [XeNo92] - tomazzi - 19-08-2013 22:50

daj do recenzji tutorowi
nikt kota w worku w ciemno za 60 pln nie kupi


RE: Poradniki [XeNo92] - xeno92 - 19-08-2013 22:51

Renecjza wysłana do tutora: Nitram.


RE: Poradniki [XeNo92] - badboyowski - 19-08-2013 23:41

Jak widzę to będzie kolejny poradnik 'jak zrobić fanpage by zarobić na easysubie'.. szkoda czasu i pieniędzy, bo zanim uzyskamy spory fanpage to już easysub wyemigruje z dubaju, nie powiem gdzie...


RE: Poradniki [XeNo92] - xeno92 - 19-08-2013 23:44

(19-08-2013 23:41)badboyowski napisał(a):  Jak widzę to będzie kolejny poradnik 'jak zrobić fanpage by zarobić na easysubie'.. szkoda czasu i pieniędzy, bo zanim uzyskamy spory fanpage to już easysub wyemigruje z dubaju, nie powiem gdzie...
Kolejny amator, jak nie wiesz jak pozyskać dobrego fp to dlaczego spamujesz mi w tym temacie? Ten temat nie jest do spamu tylko do sprzedaży, zostawiaj swoje opinie dla siebie, poczekaj na recenzje. W poradniku jest wszystko opisane od a do z jak pozyskać "szybko" "dobrego" fp więc szkoda zachodu, aby zarabiać trzeba rozwijać swoje umiejętności, ja to zrobiłem, Ty widać nie.

P.S - Mówisz nic nie zarobimy? sprawdź screena z zarobków i mnie nie załamuj gościu, bo wyciągam około 40-50 zł na dzień z tego.

Dziękuję oraz pozdrawiam,
XeNo92.


RE: Poradniki [XeNo92] - ThePro - 20-08-2013 09:31

Zobaczymy co napisze tutor

Rezerwuje


RE: Poradniki [XeNo92] - xeno92 - 20-08-2013 09:34

Czekamy na recenzje tutora.


RE: Poradniki [XeNo92] - nitram - 20-08-2013 10:33

RECENZJA

Poradnik bardzo krótki, a treść w nim zawarta prosta, powinna być zrozumiała dla każdego.
Sam sposób działania opisany w mini poradniku pojawił się u nas na forum w ostatnim czasie.
Nie będę dochodzić kto od kogo kopiował te informacje czy też kto pierwszy wpadł na ten pomysł.
Informuję tylko że poradnik nie jest dla osób które mają dostęp do strefy wtajemniczonych ->
http://zarabiam.com/Temat-Darmowy-74267
ani dla osób które kupowały poradnik od tego pana ->
http://zarabiam.com/User-bosman-53021

Dla tych co nie znają tego sposobu lub też nie domyślają się o co chodzi dodam, że sam sposób nie jest do końca humanitarny,
jednak te działania powinny przynieść nam korzyści finansowe tak jak zapewnia autor a zwrot kosztów powinien nastąpić w przeciągu jednego dnia.
Cena 60 zł to przesada, te 15 zł jest jeszcze do przełknięcia.



RE: Poradniki [XeNo92] - xeno92 - 20-08-2013 10:36

W sumie możemy ugadać się za cene 15-20 zł za sztuke jak napisał tutor.


RE: Poradniki [XeNo92] - Boguśś - 20-08-2013 19:01

Jesli to co pisze nitram to tam w strefie jest. Tomazzi dodal ostanio to co było opisane.

A jak ktos nie zna to polecam! Poradnik jest dobry, i łatwo zarobic ale trzeba pierw mieć dobre fp, oraz pozyskać tt.

Mi wg poradnika co był w strefie zdobyłem 2 TT w 2-3 dni. Troche kiepsko ale trudno Big Grin Ważne, że coś pozyskałem