Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! (/Temat-Generator-pkt-likemore-pl-tylko-5zl-74845)

Strony: 1 2


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - elols - 21-08-2013 23:06

@v3Xer Filmik działa, kliknij w boxie na logo Youtube.

Bot wysłany do użytkownika cekylo, liczę na jakąś małą recenzję z jego strony.

Nie mam czasu na zabawę w licencję itd. w bocie za 5zł Smile Jestem aktualnie zajęty programowaniem botów do innych portali wymiany like'ów. Big Grin


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - cekylo - 23-08-2013 06:07

Bot działa jak należy, działa szybko i w tle co dla mnie jest ważne. Na multikonto nastawiłem 5 kont Smile chyba przesadziłem bo na koniec dnia wszystkie miały ban. Ale kupony są z tych kont więc jestem zadowolony z bota


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - lons - 23-08-2013 12:06

Szkoda, że możliwość zapłaty to tylko paypal, bo akurat tam nie mam nic pieniędzy, jest możliwość zapłaty w inny sposób ??


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - shutup_andtake - 23-08-2013 18:07

o super, coś dla mnie Big Grin jak to działa? trzeba się logować do aplikacji fb kontem?


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - elols - 23-08-2013 18:43

@shutup_andtake Jeśli choć raz powiązałeś konto LikeMore z FB (dołączenie do aplikacji Likemore na FB) - to wszystko. Bot będzie działał na takim koncie. Na koncie bez połączenia z FB bot nie działa.


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - shutup_andtake - 23-08-2013 19:31

ale teraz widziałem, że są captche, bot omija je?


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - bolo9797 - 27-08-2013 23:20

Too super Wink Teraz wyklikanie bedzie zajmkwalo 3x wiecej czasu..


RE: Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - cekylo - 28-08-2013 06:45

Bot captche nie omija i niestety bot już nie nabija, mi działał jeden dzień kupony zdobyte poszły na doładowanie więc zwrot miałem, elols nie odzywa się więc nie wiem czy będzie jakaś aktualizacja.


Generator pkt. likemore.pl - tylko 5zł ! - surfer0700 - 14-10-2013 08:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.