Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung syncmater problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Samsung syncmater problem (/Temat-Samsung-syncmater-problem-74841)

Strony: 1 2


Samsung syncmater problem - Qwik - 19-08-2013 14:44

Witam.
Mam problem z moim monitorem.Monitor po wyłączeniu włącza się na sekundę i obraz znika (nie za każdym razem,dzieje się to tak średnio 3 razy na dzień.Są takie dni ze wcale).Pomaga dopiero wyłączenie z zasilania.Nie raz wystarczy włączyć i wyłączyć monitor przyciskiem ale to muszę robić kilka razy pod rzad i po załączeniu obraz przez chwile miga.Monitor to samsung syncmaster s22b300h.Sterowniki do karty graficznej mam nowe.

Beda reputy za pomoc + 10 fg jak się uda rozwiązać problem.


RE: Samsung syncmater problem - Davi - 19-08-2013 20:47

Dobrze masz podłączony kabel zasilający ? Może dociśnij go ja tak miałem w LG jak kabel był na luźno do monitora podłączony.


RE: Samsung syncmater problem - pikusix1 - 20-08-2013 05:30

Mam ten sam monitor - nie wiem jak Ci pomóc Undecided


RE: Samsung syncmater problem - zener82 - 20-08-2013 07:27

Opisz problem na tym forum,i tym dziale http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum143.html
Elektronikow tu brak, wyglada na to ze inwerter cos nie teges...


RE: Samsung syncmater problem - Qwik - 20-08-2013 12:01

(19-08-2013 20:47)Davi napisał(a):  Dobrze masz podłączony kabel zasilający ? Może dociśnij go ja tak miałem w LG jak kabel był na luźno do monitora podłączony.

Sprawdzałem kilka razy

Na forum o zarabianiu dostałem więcej porad niż na forach tematycznych.


RE: Samsung syncmater problem - piotruss96 - 23-08-2013 13:48

ale odlaczasz monitor tylko czy caly koputer ?
troche podobne objawy jak zepsuta karta graficzna
moze juz sie rozwala tobie uklad bga


RE: Samsung syncmater problem - klavius - 23-08-2013 15:06

1. Karta Graficzna- Warto zrobić analizę softwerową, jak i fizyczna(sprawdzić wejście)
2. Sprawdź kabel zasilający / przesyłowy
3. Sprawdź inventer w Monitorze.


RE: Samsung syncmater problem - Qwik - 23-08-2013 15:59

Odłączam tylko monitor.
Karta graficzna była na naprawie ale mogę przestawić na zintegrowana i wtedy zobaczyć.
Zmieniłem jakieś ustawienia i mam spokój już kilka dni.


RE: Samsung syncmater problem - Manieq - 23-08-2013 17:55

Może być że kabel z monitor odpowiedzialny za obraz na nim poprostu się gdzieś przetarl miałem podobnie aż w końcu sie kolorki uwaliły i była lipa bo musuałem kupić nowy monitorek Sad


RE: Samsung syncmater problem - yazir - 23-08-2013 18:06

Czasem w takim przypadku pomaga zmiana częstotliwości odświeżania, co prawda wtedy przez kilka dni możesz odczuwać dyskomfort, ale przyzwyczaisz się.