Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Mireck'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Mireck'a (/Temat-Dziennik-Pracy-Mireck-a-74834)



Dziennik Pracy Mireck'a - mireck - 19-08-2013 12:09

Mój Dziennik – moja motywacja
Cel: 100 zł dziennie na czysto
Cel ten chciałbym zrealizować do końca tego roku Big Grin

Jeśli chodzi o metody zarobku to właśnie się zastanawiam i to będzie zadanie na dzień pierwszy, wybrać serwisy na których konkretnie i powoli będę zarabiał – jak to mówił Krzynówek - "cały czas do przodu"

Dobra startujemy – dziś dzień "0"

Wybranie serwisów :

Jeśli chodzi o PPA to zacznę zarabiać na AC, moim mentorem jest Ciamciaj, pewnie się ucieszy, że w końcu zacznę coś robić, poza przeczytanie poradników itp. Tongue

Mam zamiar równocześnie rozwijać 2 FanPage – nad tematyką muszę pomyśleć

Zacznę działać na NeoBux'ie , chciałbym dorobić troche teraz z kart sim które posiadam, mam ich kilkanaście może troszkę dolców wpadnie.

Tax-Pol - zrobienie bloga o tematyce zwrotu podatków z pracy za granicą, szukanie chętnych, promocja bloga, linkowanie na forach o takiej tematyce. Już mam nazwę domeny, wystarczy że zrobie stronkę Wink

Co mam już gotowe:
Zakupiony Hosting i domenę
Przeczytane 50% poradników
Założone konto na Neo oraz gotowe startery (wyklikane reklamy)
Konto na FB Tongue Aczkolwiek myślę nadal nad dobrym, fajnym FP

Jako, że jestem ultra leniem to i tak dość sporo jak na mnie Tongue Aczkolwiek mam nadzieję, że przede wszystkim co dziennie, będę coś robił. Czasem bawie się troche w bukmacherke, także jak coś obstawie to dodam do dziennika Wink

Poza tym na co dzień będę pomagał dziewczynie w nauce do matury, sam będę uczył się na studiach, na szczęście dopiero od października. Uff Tongue No i teraz jeszcze 2-3 razy w tygodniu pracuje w KFC .

Coś mały problem miałem z BBCodami, a ręcznie nie chciało mi się wszystkiego wypisywać, więc na razie szaro bez wyrazu. Sad [nie działają mi na lisie po prostu]

Dzień 1 i 2:
    * Dokończenie czytania poradników
    * Klikanie na NeoBuxie
    * Zainstalowanie obu blogów + podpięcie drugiego pod hosting
    * Wyszukanie i zainstalowanie na obu motywów
    * Dalsza pomoc dziewczynie w nauce Smile
    * Reszty nie powiem Jerk2
Cel 100 zł dziennie coraz bliżej - dziś kilka centów z Neo Big Grin HuhHuh

Jestem dobrej myśli co do obu projektów trzeba cisnąć Big Grin



RE: Dziennik Pracy Mireck'a - Eximo - 19-08-2013 12:26

Powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy Mireck'a - DawidFB - 19-08-2013 23:06

powodzenia.zapraszam do mnie :]


RE: Dziennik Pracy Mireck'a - Mafiozo19990 - 20-08-2013 21:43

Będę obserwować Smile mam podobny cel Wink


RE: Dziennik Pracy Mireck'a - mireck - 24-08-2013 09:49

Aktualnie wczoraj po pracy jechalem od razu do dziewczyny wiec nic nie robilem, tzn przynajmniej nie w kierunku PPA Tonguep Ale dzis wracam do domu i bede robil pierwsze wstawki Big Grin Big Grin Zyczcie mi powodzenia Tongue


Dni 3,4. bez wiekszych rewelacj ze wzgledu na braku czasu Smile Ake czuje przelom w dniu 5 Big Grin wpadlo 10 zl w miedzy czasie z wymiany za sms premium na PP Big Grin


RE: Dziennik Pracy Mireck'a - aniodiable123 - 24-08-2013 16:31

fajnie


Dziennik Pracy Mireck'a - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.