Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
skinn7 - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: skinn7 - OSZUST (/Temat-skinn7-OSZUST-74831)

Strony: 1 2


skinn7 - OSZUST - Pabesk - 19-08-2013 11:41

Witam, natknąłem się dzisiaj na tego użytkownika, z racji że gram w bukmacherce, miałem trochę środków na MB i postanowiłem wymienić je z owym użytkownikiem. Twierdził że jest zaufanym ile to on przeprowadził na tym forum transakcji itp...

Cały czas byłem za allegro, zawsze to jakieś zabezpieczenie (wiem, zdarzają się oszustwa jak wszędzie).

skinn7 - Ciągle coś mieszał, ale w końcu zaproponował taką opcję, wysyła mi środki na Payze dla zabezpieczenia, ja mu wysyłam MB, a on mi wtedy PayPal, wiem wszystko może wydawać się dziwne, zgodziłem się.

Dostałem od użytkownika wiadomość na PW, napsiał że wysłał Payzę i mam mu wysłać MB.

Ale skapnąłem się że chodzi o:
Kod:
Dear [email protected],

I'm requesting money from you through Payza!

Adam Kot has requested money from you , and would like to be paid through Payza.

---------------------------------------------------
Request Details
---------------------------------------------------
Amount: $400.00 USD
From: Adam Kot
Email: [email protected]

Jeżeli ktoś chce, mogę udostępnić wszystkie rozmowy oraz screeny.

Wiem że nie jestem tutaj doświadczonym użytkownikiem i wielu może trzymać jego stronę, ale nie toleruję takich oszustów.


RE: skinn7 - OSZUST - daniel42na - 19-08-2013 11:46

Wrzuć jakiegos screena na dowód, żeby dostał nagrode.


RE: skinn7 - OSZUST - yazir - 19-08-2013 11:52

Lecisz ze screenami Smile Wsio co masz, i jak potwierdzi się to żegnamy Pana skinn7


RE: skinn7 - OSZUST - Pabesk - 19-08-2013 11:55

Proszę:
[Obrazek: foto1.png]

[Obrazek: foto2.png]

Jeżeli potrzeba zrobię screeny wszystkich wiadomości, ale sądzę że to wystarczy. Najlepiej niech wypowie się sam skinn7.


RE: skinn7 - OSZUST - skinn7 - 19-08-2013 11:58

Zawsze wplacam 2 Smile jak chcecie banujcie mnie nikogo w zyciu nie oszukalem ani nie probowalem


RE: skinn7 - OSZUST - Pabesk - 19-08-2013 11:59

Skinn7 - Mi pisałeś że wpłacasz pierwszy swoim użytkownikom, więc o co teraz chodzi? Wiesz nie mam siły na pyskówki. Powodzenia


RE: skinn7 - OSZUST - yazir - 19-08-2013 12:02

(19-08-2013 11:58)skinn7 napisał(a):  Zawsze wplacam 2 Smile jak chcecie banujcie mnie nikogo w zyciu nie oszukalem ani nie probowalem

Wysłałeś wezwanie do zapłaty, a wmawiałeś że wysłałeś mu pieniądze. Serio? Nie zauważyłeś? Xpokerface


RE: skinn7 - OSZUST - Pabesk - 19-08-2013 12:03

Kolejne screeny, na potwierdzenie że skinn7 kłamię:

[Obrazek: foto3.png]

[Obrazek: foto4.png]

[Obrazek: foto5.png]


RE: skinn7 - OSZUST - tomazzi - 19-08-2013 12:08

(19-08-2013 12:02)yazir napisał(a):  
(19-08-2013 11:58)skinn7 napisał(a):  Zawsze wplacam 2 Smile jak chcecie banujcie mnie nikogo w zyciu nie oszukalem ani nie probowalem

Wysłałeś wezwanie do zapłaty, a wmawiałeś że wysłałeś mu pieniądze. Serio? Nie zauważyłeś? Xpokerface

ewidentna próba oszustwa, wysłanie żadania zapłaty a nie przelewu na 400$ pod zastaw

banujcie gnojka bo jak tak pogrywa to jak nie ten to znajdzie naiwniaka i oszuka w końcu


RE: skinn7 - OSZUST - tomazzi - 19-08-2013 12:20

chociaż z drugiej strony tak myślę, może dziecko się przejęzyczyło i chodziło mu o zastaw 400$ ze strony Pabesk Idea
po prostu się nie dogadaliście i to żądanie zapłaty jest na miejscu bo zastaw pod wymianę na payza miał dać Pabesk beka


a na poważnie już to banda niedorozwojów małoletnich jest tak duża bo wielu nie ma wyłączonego myślenia, tylko po prostu nie ma mózgu i nie myśli i oszust oszusta będzie poganiać bo to łatwy i bezwysiłkowy zarobek w sieci a oszustwo jest najnowszą, najłatwiejszą i najbardziej dochodową metodą zarobku w internecie właśnie dzięki takim małolatom dla których dobra byłoby najlepiej pozabierać komputery, wyłączyć internet i zagonić do książek i nauki