Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] (/Temat-Wysilek-pieniadze-i-narkotyki-czyli-podroz-do-lepszego-zycia-Dziennik-Pracy-74824)

Strony: 1 2


Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - HardCoreSex - 19-08-2013 10:30

Nie to nie tak... Nie zamierzam zostać Dealer'em Big Grin
Po prostu mój dziennik będzie trochę inny od wszystkich.

Zacznę od tego że moją sytuacje finansową pomogły mi zbudować
w dużej mierze różnego rodzaju stymulanty, dysocjanty oraz opiaty,
stąd ta nazwa.

Aktualne zarobki na AstroCash:
[Obrazek: pZTBabL.png?1]

Jak widać maleją, przez moje 2 miesiące opierdzielania się spadły już prawie o połowę.

Adsense:
[Obrazek: qYdhbGG.png?1]

To już taki malutki dodatkowy zarobek.

Zamierzam jeszcze w późniejszym czasie zająć się sprzedażą i inwestycjami na giełdach.

- W dzienniku będę opisywał raz, lub kilka razy w tygodniu moje osiągnięcia.

- Będę również w celach naukowych opisywał pracę w internecie pod wpływem poszczególnych substancji.

- Będę zdawał relacje, oceniał i komentował różne (skuteczne) metody zarobku.

CELE (jedne z pierwszych):

1. Zwiększyć mój zarobek do ok. 100$ dziennie (aktualnie 40$).

2. Kupić dobrego laptopa do pracy.

3. Wyprowadzić się od rodziców.

4. Zacząć inwestować na giełdzie.

5. Rozpocząć sprzedaż różnych rzeczy poprzez allegro (kup tanio, sprzedaj drożej).

Tutaj notka do adminów:
Mimo kontrowersyjnej nazwy i jednej z tematyki tego tematu(?),
proszę o nie usuwanie go. Dzienniki są przecież dla nas,
przeczyta ten kto zechcę.

Wszystkie postępy zamieszczane są w pierwszym poście !
Pozdrawiam! Smile.

- 20.08.2013
[Obrazek: F79Q2n6.png]


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - Qwik - 19-08-2013 10:32

Dzięki za nisze.


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - HardCoreSex - 19-08-2013 10:36

Jaką nisze ? Big Grin


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - ThePro - 19-08-2013 10:39

Ziom zamiast opiaty i inne narkotyki kup sobie noopept, choline, witaminy i dorzuć z 1 tabletke piracetamu. Już sam noopept ma ponoć bardzo dobre działanie Wink Jak już chcesz brać opiaty do w bardzo małych dawkach ze względu na pobudzenie, nie pić kawy i nie palić i bd good.

A dziennik bd śledził Wink


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - HardCoreSex - 19-08-2013 10:59

Dzięi ThePro, na pewno o tym poczytam ^^.
Co do dawek to też masz racje, za wysokie będą rozpraszały.
Co do kawy, czasem się napije a fajki na szczęście rzuciłem po ponad 6 latach palenia.

Pozdrawiam.


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - afghan - 19-08-2013 11:04

Dziennik Będę obserwował Smile Ale Nie namawiam lecz powtarzam w kółko pal ziółko pal ziółko Jerk2


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - Kraxoo - 19-08-2013 20:30

Panowie bo nam jeszcze na forum CBŚ wpadnie Big Grin


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - kleomenes - 19-08-2013 20:33

CBŚ ssie bo boją się wychylić poza z góry określone "pole manewru" Undecided


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - HardCoreSex - 20-08-2013 16:45

Dobra jedziemy.

- Dziś jest 20.08.2103,
Moje wczorajsze i dzisiejsze zarobki wyglądają tak:

[Obrazek: F79Q2n6.png]

Jest 17:40
Pół godziny temu zarzuciłem 150mg Kodeiny z Thiocodin'u, powoli zaczynam odczuwać efekty.
Zobaczymy jak nadaje się do pracy na komputerze.

Mój cel na dziś to dodać do mojego arsenału 2 nowe nisze i rozreklamować je (aktualnie 15 nisz).
O ile niektóre można nazwać niszami.

Tak w skrócie na 15 niszach zarabiam ok. 40$ dziennie.

Gdy skończę robotę, zdam relacje w tym samym poście.
Pozdrawiam Smile


RE: Wysiłek, pieniądze i narkotyki - czyli podróż do lepszego życia [Dziennik Pracy] - niskikarzel - 20-08-2013 18:03

Masz blog? i 1 czy kilka?
Promujesz na yt? Smile