Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Lockerz nie chce się wczytać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Lockerz nie chce się wczytać (/Temat-Rozwiazane-Lockerz-nie-chce-sie-wczytac-7481)



[Rozwiązane]Lockerz nie chce się wczytać - Maximus92 - 22-05-2010 12:16

Witam wysztkich
Otóz pierwszy raz mi sie tak zdażylo ze strona lockerz nie chce się wczytać używam mozili i opery.
Nie wiem o co chodzi wczoraj mi jeszcze ładnie się wczytywała a dziś nie
Co zrobić moze poczekąc i później już bedzie dobrze
DAM +++


RE: Lockerz nie chce się wczytać - Tech - 22-05-2010 15:01

Hm, skoro nie działa ci na obu przeglądarkach to pewnie chodzi o IP. Jeśli masz neostradę, albo zmienne IP to rozłącz i połącz się z netem. Powinno pomóc Wink

Jeśli nie masz zmiennego to pozostaje ci napisać do lockerz i czekać. Możesz też spróbować przez proxy wbić.

PS. Zły dział.


RE: Lockerz nie chce się wczytać - Kalis - 23-05-2010 02:44

masz tak jak ja miałem
wujo dzipers dobry rada powiedział żebym napisał do lockerz i napisałem i w ciągu 4-7 day otrzymałem wiadomość czy wszystko już jest ok to żebym napisali jak nie to tez żebym tez napisał Big Grin i tera wszystko działa ok


RE: Lockerz nie chce się wczytać - omencs - 23-05-2010 17:34

Też to miałem, napisałem do nich 2 maile i z automatu mi tylko odpisali, po 9 dniach już normalnie działało, przez proxy wchodziłem żeby odpowiedzieć na pytanie.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Lockerz nie chce się wczytać - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.