Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-list T-shirt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-list T-shirt (/Temat-Rozwiazane-Z-list-T-shirt-7480)



[Rozwiązane]Z-list T-shirt - Davmyx - 22-05-2010 11:39

Mam pytanie około 3 tygoni temu uzyskałem status z-list i mam pytanie czy dostanie koszulke czy nie . ?


RE: Z-list T-shirt - Danio - 22-05-2010 11:52

Właśnie nie wiem bo też długo czekam


RE: Z-list T-shirt - Davmyx - 22-05-2010 12:12

napisze ktos?


RE: Z-list T-shirt - pkrecik6 - 22-05-2010 12:21

Przykro mi ale nie dostaniecie. Ta promocja skończyłą się wraz z 31 marca. od początku czerwca wspominali że będą nowe atrakcje dla tych którzy osiągną po 1 kwietnia z-listera


RE: Z-list T-shirt - majkel9490 - 22-05-2010 21:52

ja nawet nie dostałem żadnego info że coś wysyłają za zdobycie z-list a mój kumpel co zdobył z-list gdzieś tydzień po mnie otrzymał info od lockerz że wysłali mu już dziwne troche ;/


RE: Z-list T-shirt - Tidus - 22-05-2010 22:03

od 31 marca lockerz nie wysyła koszulek . A nagrodę dostalibyście minimum po 1 miechu minimum !


RE: Z-list T-shirt - Z - List - 24-05-2010 14:07

Nie dostaniesz, BartuŚ chyba pokazywał co będzie jakieś chińskie gówno


RE: Z-list T-shirt - Szyna - 24-05-2010 17:11

ja zdobyłem z-list w lutym i jak dotąd nie dostałem nic, wiec cierpliwości... Big Grin


RE: Z-list T-shirt - Yanke$ - 24-05-2010 20:09

Tak, Lockerz od dawna zaprzestało wysyłania koszulek w zamian za Z-Lista. Wspominali coś o jakimś nowym gadżecie, aczkolwiek nic o nim jeszcze nie wiadomo. Co to będzie przekonamy się wkrótce. Status Z-Listera zdobyłem jeszcze w czasie t-shirtów, a więc powinienem go otrzymać. Cierpliwości Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Z-list T-shirt - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.