Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
negocjowanie umowy w tmobile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: negocjowanie umowy w tmobile (/Temat-negocjowanie-umowy-w-tmobile-74784)



negocjowanie umowy w tmobile - losiaczek17 - 18-08-2013 17:52

witam, zamierzam przedłużyć/zmienić umowy w tmobile. czy ktoś już negocjował u nich? czy da się wynegocjować także na internet?
i najważniejsze: czy ktoś zna numer do biura utrzymania klienta i wie, ile kosztuje połączenie? Smile


RE: negocjowanie umowy w tmobile - Szaman1644 - 18-08-2013 18:03

Aktualnie mam w T-Mobile. Nie ja, ale moi rodzice brali telefon dla mnie w abonamencie. Spokojnie można z nimi gadać co do ceny, ponieważ oni znają różne ulgi i mogą je dawać. Co do cen telefonów one są stałe, ale z abonamentu mogą zejść nawet 20 zł.


RE: negocjowanie umowy w tmobile - Br0nek1234 - 18-08-2013 18:06

W t-mobile już nie jest tak bajecznie jak w tak-taku, pamiętam czasy w których za wszystko dostawało się gratisy typu odtwarzacze dvd, szybsza zmiana telefonu, darmowe minuty itp. Teraz jako że mam 6lat u nich telefon mogę wybrać telefon w ofercie mix droższy niż w sklepach więc chyba podziękuje.


RE: negocjowanie umowy w tmobile - Szaman1644 - 18-08-2013 18:08

Tak jak porównywałem oferty pod koniec czerwca i byłem w punktach i dopytywałem się o rabaty to T-Mobile zaoferował mi najlepszą ofertę z telefonem SGS IV i nielimitowanymi rozmowami.


RE: negocjowanie umowy w tmobile - Br0nek1234 - 18-08-2013 18:15

To może na abonament, w mixie nie dość że nic ciekawego to drogo. Jak dla klienta który jest w sieci 6lat powinny być godne oferty.


RE: negocjowanie umowy w tmobile - losiaczek17 - 18-08-2013 19:12

(18-08-2013 18:06)Br0nek1234 napisał(a):  W t-mobile już nie jest tak bajecznie jak w tak-taku, pamiętam czasy w których za wszystko dostawało się gratisy typu odtwarzacze dvd, szybsza zmiana telefonu, darmowe minuty itp. Teraz jako że mam 6lat u nich telefon mogę wybrać telefon w ofercie mix droższy niż w sklepach więc chyba podziękuje.

trzeba negocjować. mi zaoferowali za 6 lat ofertę: na 36 miesiecy, 300 darmowych minut, 500 mb internetu za darmo + jakieś tanie oferty dodatkowe (całkiem fajne, ale płatne, jak się chce je mieć) + telefony za 1 zł (np. sony xperia J) w abonamencie za 29,90 zł. chcę wynegocjować na to niższą cenę
ale potrzebuję numeru do tego biura!!


RE: negocjowanie umowy w tmobile - Szaman1644 - 18-08-2013 19:18

Zawsze się uda coś urwać, ale nie wiem ile przy tak małej kwocie Smile