Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Social - bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM]Social - bux (/Temat-SCAM-Social-bux-74780)



[SCAM]Social - bux - madox91 - 18-08-2013 16:23

Zapraszam do przetestowania nowego buxa na skrypcie PTC Evolution.
Dzienny zarobek to ok. 0,045 dolca.
Ilość reklam do wyklikania, na chwile obecną ok. 12. W sumie ( zaleznie od łącza ) 4 minutki klikania dziennie Wink
Poleconych direct maximum 80, wynajętych max. 100.
30% od poleconego.
Minimum do wypłaty to 4 dolary.
Za kliknięcie w reklame zbieramy również punkty, które mozemy przekonwertować na czystą gotówkę ( 1000 pkt. = 1 dolar ) lub za zgromadzone punkty ulepszyć sobie konto ( potrzeba najmniej 5985 pkt. ).
Jedno kliknięcie w reklame to 1 pkt.
Czysty link :
http://www.social-bux.com/
a tu, klikając w link kazdy może sie rejestrować :
http://www.social-bux.com/?ref=madox


RE: Social - bux - MrocznyKILL - 18-08-2013 17:08

Wygląda nie najgorzej jak pojawią się dowody ... może warto by się nim zainteresować Wink


RE: Social - bux - madox91 - 11-09-2013 10:47

Zaktualizowałem temat :
Tanio do wynajęcia refy, chyba nigdzie indziej nie ma tak niskich cen. Przykładowo 5 refów - 0,85 dolara,
10 refów - 1,7 $.
W momencie, gdy pisałem powyższy post ceny refów były wyższe, teraz są o wiele niższe Huh
Jeszcze nie wiem jak będą klikać, ale zamierzam o tym się przekonać, bo cena mocno mnie kusi.
Dodatkowo, uwaga : możliwość kupienia direct referali na czas nieograniczony. 5 - za 5$, 10-ciu za 9$. Przy zamówieniu min. 25 poleconych 1+1 gratis ! ( 50 + 50 gratis = 45 $ )
Upgrade konta do bronze ( ulepszenie konta ) to tylko 6,99 $ na 2 miesiące.
Punkty, które możemy potem przekonwertować bardzo szybko się zbiera, a przypominam 1$ to 1000pkt., a nie tak jak gdzie indziej 5000 pkt.
Tanio reklamy !
Na forum uruchomili dział tylko dla Polaków!
Jest też wiele innych ciekawych rzeczy, bo ta strona jest bardzo rozbudowana i mamy tam wiele sposobów na zarobek, z których każdy na pewno wybierze coś dla siebie.
A co najważniejsze bux istnieje już miesiąc i jeszcze się nie zescamił.
Gorąco polecam !


RE: Social - bux - Eminey - 23-09-2013 10:15

Co sie stalo z socialbuxem?

Dzis mozna tylko 5 reklam dziennie przegladac Angry


RE: Social - bux - madox91 - 23-09-2013 13:34

Nie tylko u Ciebie, bo u mnie też. Dlatego wybieram sobie do wyklikania 5 najwyżej płacących reklam, co daje zarobek rzędu 0,03 $ i na razie ... pozostaje czekać aż się coś poprawi.
Czytałem trochę forum to tam ludzie też są rozgoryczeni tym faktem i nikt nie pisze co się stało facepalm


RE: Social - bux - Eminey - 23-09-2013 23:10

Chodiz o posiadanie VIPa czy cos takiego?

Probowalem przed chwila jeszcze raz - limit wzrosl do 10...


RE: [PŁACI]Social - bux - madox91 - 05-11-2013 12:32

Wszystko jest już w normie. Reklamy można klikać wszystkie. Mają wiele promocji na reklamę i nie tylko. Z resztą po wejściu na stronę widać jak byk po bokach promocyjne akcje.
Cieszę się, że nie ma już ograniczeń w klikaniu, bo to pozwala mi bardziej inwestować w refów. Po za tym na klikaniu da się wyciągnąć w przybliżeniu te 4 - 5 centów. Od jakiegoś już czasu jest nawet reklama za 1-ego cenciaka i ok. 4 - 6 za pół centa. Nie jest źle Big Grin