Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Share Youtube Videos - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Share Youtube Videos - problem (/Temat-Share-Youtube-Videos-problem-74755)



Share Youtube Videos - problem - Lady_Punk - 18-08-2013 09:28

Mam taki problem; ponabijałem pełno punktów, jednak w ostatniej chwili wrzuciłem filmik ppa na nowe konto YT że jakbym zarwał bana to co by i tamto nie poszło :)SYV jest powiązany z tamtym kontem i mi za cholere nie chce rozdzielić punktów na nowe konto...
Czy muszę założyć nowe konto SYV? wiecie ewentualnie jak powiązać z innym kontem YT?


RE: Enhance Views - problem - makingmoney - 18-08-2013 12:24

...


RE: Enhance Views - problem - Lady_Punk - 18-08-2013 13:07

jednak zadziałało, może po prostu film był nie zaindeksowany.
Do zamknięcia.


RE: Enhance Views - problem - Lady_Punk - 19-08-2013 12:58

Jeśli jeszcze nie zamknięto, to aktualizuję Big Grin

O ile z enhance jest ok, to z Share Youtube Videos - mogę tylko kierować creditsy na swoje pierwotne konto YT :/ wie ktoś, jak (o ile się da) dodać drugie konto YT?

W końcu nie korzysta się tylko z jednego przy filmach PPA Smile


RE: Share Youtube Videos - problem - daniel42na - 19-08-2013 13:09

Przede wszystkim naucz się poprawnie budować zdania bo czasem ciężko zrozumieć o co pytasz.

Co do tematu, można powiązać jedno konto YT z jednym kontem SYV - to raz.
Druga sprawa jest taka że powiązanie konta SYV i YT jest tylko po to aby nabić więcej punktów w SYV. Program korzysta z konta które dodasz i oprócz viewsów dodaje łapki, komentarze itp = zbierasz więcej pkt na promocje swoich filmów.
Promować możesz każdy film i nie musi on być wrzucony z konta YT powiązanego z SYV a wręcz nie powinien.