Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnie problemy ze stronkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Ostatnie problemy ze stronkami (/Temat-Ostatnie-problemy-ze-stronkami-74752)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - siwrus1231 - 19-08-2013 16:42

@up 3 razy zapytał, 3 razy dostał odpowiedź z dupy...

Gra na zwłoke, muszę tego spróbować w szkole Big Grin


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Maximus12 - 19-08-2013 16:51

Gdzie napisać do google, aby sprawdzili stronkę i za co mógł być nadany algorytm/filtr/ban ??


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Lusek - 19-08-2013 17:29

(19-08-2013 16:42)siwrus1231 napisał(a):  @up 3 razy zapytał, 3 razy dostał odpowiedź z dupy...

Gra na zwłoke, muszę tego spróbować w szkole Big Grin

To może masz lepszą odpowiedź w takim razie? Smile


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Qwik - 19-08-2013 17:41

Są blogi które maja w downloadach mirrory ac i są w topce wiec to nie wina ac.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - daniel42na - 19-08-2013 17:42

Któż może wiedzieć czym sugeruje się google, prawdopodobnie są na blackliście linki filespeedy.net tak samo jak i masa innych linków.
Nauczka na przyszłość najlepiej maskować wszystkie linki zarobkowe, bo samo nofollow czy skracacz nie wystarczy.
Wydaje mi się że przekierowanie chociażby przy użyciu wtyczki WP Wizard Cloak wystarczy, ale nie znam się za bardzo.. przydała by się tutaj wypowiedź jakiegoś znawcy tematu.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 19-08-2013 17:56

(19-08-2013 17:42)daniel42na napisał(a):  Któż może wiedzieć czym sugeruje się google, prawdopodobnie są na blackliście linki filespeedy.net tak samo jak i masa innych linków.
Nauczka na przyszłość najlepiej maskować wszystkie linki zarobkowe, bo samo nofollow czy skracacz nie wystarczy.
Wydaje mi się że przekierowanie chociażby przy użyciu wtyczki WP Wizard Cloak wystarczy, ale nie znam się za bardzo.. przydała by się tutaj wypowiedź jakiegoś znawcy tematu.

czyli jednak problem może leżeć w linkach Tongue
wczoraj nawet w topce zarobki były tak marne, że szkoda gadać.

PS czy myślicie, że jeśli pozamieniam wszystkie linki z filespeedy na tinyfilehost (to chyba ten nowy mirror, tak?), to zmieni mi się pozycja w rankingu?


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - ciamciaj - 19-08-2013 18:30

losiaczek17, nie tylko AC spadło, inni też, adnooka też gdzie nie masz zadnych linkow do mirrorow, ludzie na adworkmedia tez pospadali. Panda zrobiła swoje i przemieszała cały ranking - to nie tylko ja zauwazyłem ale najwieksi też, rozne serwisy, mozecie pytac mentora z RC, yazira - wszyscy pospadali ale sie poprawia. Filespeedy nie jest uznawane za szkodliwe. Bo każdy by to widział.

Nowy mirror moze poprawic konwersje bo ludzie nie maja na niego "blindness" i nie zrazili się do niego. Radze testowac.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 19-08-2013 19:03

a KOMU się poprawiło już? ale nie, że ktoś słyszał, że się komuś poprawiło, ale komu osobiście poprawiły się statystyki? jest tu ktoś taki?
ktoś tam pisał kiedyś na forum, że chyba lepiej u niego, ale teraz ani widu ani słychu tych ludzi tu. mnie się nic nie poprawiło od 2 tygodni już.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Lusek - 19-08-2013 19:06

Ja na chwilę obecną mam 250 UU. Jeśli będzie sie to utrzymywać bądź poprawiać, będę mógł w 100% potwierdzić, że się u mnie poprawiło.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Senase - 19-08-2013 19:11

U mnie też coś dziś ruszyło i jest coraz lepiej. Mam nadzieje, że to nie chwilowe Wink