Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnie problemy ze stronkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Ostatnie problemy ze stronkami (/Temat-Ostatnie-problemy-ze-stronkami-74752)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Shane - 19-08-2013 13:24

kolega chyba chce usunac bloga i pyta w jakim czasie wyindeksuje sie strona i podstrony z google bo chce zalozyc nowego unikajac w ten sposob filtra/bana


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Surens - 19-08-2013 13:45

Mam pytanie do osób które mają bloga na biznes-host.pl


Dostaliście jakieś info od nich ? bo ja nie


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Bandaid - 19-08-2013 14:32

Ja spadek z 2000 na 500UU, nieprzerwanie od 6 sierpnia.
Cytat:biedne AstroCash, hahaha Big Grin najpierw im w Googlach zbanowali filespeedy i blogi ludziom poleciały, bo linkowały do szkodliwych treści, później próbowali to ratować aliasami (tak jakby Google tego nie widziało...)
Cytat z pewnego znanego i szanowanego usera z tego forum, ciekawe czy prawda.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Qwik - 19-08-2013 14:39

(19-08-2013 14:32)Bandaid napisał(a):  Ja spadek z 2000 na 500UU, nieprzerwanie od 6 sierpnia.
Cytat:biedne AstroCash, hahaha Big Grin najpierw im w Googlach zbanowali filespeedy i blogi ludziom poleciały, bo linkowały do szkodliwych treści, później próbowali to ratować aliasami (tak jakby Google tego nie widziało...)
Cytat z pewnego znanego i szanowanego usera z tego forum, ciekawe czy prawda.

Nigdzie tak nie napisałem


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Bandaid - 19-08-2013 15:21

@up dobre Big Grin


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 19-08-2013 15:59

czyli blogi ludzi spoza AC nie pospadały? Tongue


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Lusek - 19-08-2013 16:18

A Niby jakie to ma znaczenie? Żadnego. To czy ktoś jest w FC AC czy HC, googla g...o obchodzi. Masz prowadzić bloga zgodnie z ich zasadami i tyle Smile


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 19-08-2013 16:20

(19-08-2013 14:32)Bandaid napisał(a):  Ja spadek z 2000 na 500UU, nieprzerwanie od 6 sierpnia.
Cytat:biedne AstroCash, hahaha Big Grin najpierw im w Googlach zbanowali filespeedy i blogi ludziom poleciały, bo linkowały do szkodliwych treści, później próbowali to ratować aliasami (tak jakby Google tego nie widziało...)
Cytat z pewnego znanego i szanowanego usera z tego forum, ciekawe czy prawda.

odnośnie tej wypowiedzi -> czy te sprawy ze stronkami dotknęły tylko ludzi z AC?


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Lusek - 19-08-2013 16:22

Wątpie w to. Akurat tutaj AC raczej nie zawiniło. Przecież to nie Tymek prowadzi nasze blogi. On dostał tylko informacje od sieci jakie są wymagania. A z sieci nie korzysta tylko AC.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 19-08-2013 16:37

(19-08-2013 16:20)losiaczek17 napisał(a):  
(19-08-2013 14:32)Bandaid napisał(a):  Ja spadek z 2000 na 500UU, nieprzerwanie od 6 sierpnia.
Cytat:biedne AstroCash, hahaha Big Grin najpierw im w Googlach zbanowali filespeedy i blogi ludziom poleciały, bo linkowały do szkodliwych treści, później próbowali to ratować aliasami (tak jakby Google tego nie widziało...)
Cytat z pewnego znanego i szanowanego usera z tego forum, ciekawe czy prawda.

odnośnie tej wypowiedzi -> czy te sprawy ze stronkami dotknęły tylko ludzi z AC?

jeszcze raz piszę posta na ten temat. niech odpowie ktoś, kto ma pewne informacje, czy ludzie z np. FC też mają taki problem, czy to tylko filespeedy niby zawiniło