Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnie problemy ze stronkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Ostatnie problemy ze stronkami (/Temat-Ostatnie-problemy-ze-stronkami-74752)

Strony: 1 2 3 4


Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 18-08-2013 08:18

Cześć, zakładam oddzielny temat związany ze spadkiem ilości odwiedzin stron i filtrem od google, bo jestem zaniepokojony tym, że mój filtr w ogóle nie mija.

wiem, że niektórym z was mijał powoli, czy są tu osoby, które mogą w 100% powiedzieć, że ich filtr minął? i napisać, czy coś robiły

ja usunąłem wszelkie słowa 'hack', także z keywordów, ale niestety nic z tego. wejścia dalej na poziomie 15-20 dziennie.

wiem, że dużo dyskutowaliście na ten temat w dyskusji ogólnej, ale nic z tego właściwie nie wynikało i ostatecznie trudno się tam było połapać, co w końcu robić:
- czy usuwać słowa hack
- czy usuwać teksty o darmowych pobraniach
- czy zupełnie nic nie robić
- czy to już koniec PPA Smile

proszę o odpowiedzi na moje pytania i może kolejną dyskusję na ten temat? może ktoś ma jakieś oficjalne wiadomości, które nie są od sieci afiliacyjnych?


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Qwik - 18-08-2013 08:34

- zdania są podzielone
- to nie ma wpływu na google
- napisać do google za co został nałożony
- ppa to nie tylko blogi


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - losiaczek17 - 18-08-2013 08:36

(18-08-2013 08:34)Qwik napisał(a):  - napisać do google za co został nałożony

właśnie otrzymałem odpowiedź:

Drogi właścicielu lub webmasterze witryny ...............!
Otrzymaliśmy od właściciela witryny prośbę o ponowne rozpatrzenie zgodności witryny ...................../ ze wskazówkami Google dla webmasterów.
Sprawdziliśmy Twoją witrynę i nie stwierdziliśmy żadnej ręcznej interwencji zespołu ds. spamu na stronach, mogącej mieć wpływ na pozycję witryny w rankingu Google. Nie ma potrzeby przesyłania żądania ponownego rozpatrzenia zgłoszenia witryny, ponieważ wszelkie problemy z pozycją w rankingu, które mogły wystąpić, nie są związane z ręcznymi zmianami wprowadzonymi przez zespół ds. spamu na stronach.
Oczywiście mogły wystąpić inne problemy z witryną, które mają wpływ na jej pozycję w rankingu. Serwery Google określają kolejność wyników wyszukiwania przy użyciu serii formuł zwanych algorytmami. W ciągu każdego roku wprowadzamy setki zmian w naszych algorytmach wyszukiwania, a ranking stron jest opracowywany na podstawie ponad 200 wskaźników. Wraz ze zmianami naszych algorytmów oraz zawartości internetu (w tym Twojej witryny) mogą wystąpić pewne wahania pozycji w rankingu spowodowane wprowadzanymi aktualizacjami mającymi na celu zaprezentowanie jak najlepszych wyników użytkownikom.
Jeśli zauważysz zmianę pozycji w rankingu, która Twoim zdaniem może być spowodowana czymś więcej niż tylko zwykłym działaniem algorytmu, warto zbadać możliwe przyczyny tej sytuacji, takie jak np. istotna zmiana w zawartości witryny, systemie zarządzania treścią lub architekturze serwera. Twoja witryna może uzyskiwać niskie pozycje w rankingu na przykład wówczas, gdy serwer przestanie udostępniać strony Googlebotowi lub gdy zmienisz adresy URL znacznej części stron w witrynie. Listę innych potencjalnych przyczyn niskiej pozycji witryny w wynikach wyszukiwania znajdziesz w tym artykule.
Jeśli nadal nie możesz rozwiązać problemu, odwiedź Forum pomocy dla webmasterów, aby uzyskać pomoc.
Z poważaniem,
Zespół ds. jakości wyszukiwarki Google


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Qwik - 18-08-2013 08:37

Musisz czekać.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - MixKosa - 18-08-2013 10:12

Ciekawe jak długo to będzie trwać jak już ktoś uporządkował swój blog cały u mnie nie mam tak słodko jak było siedemnaście dni temu gdzie średnio wchodziło 211-160 osób ale to były odskoki a teraz to katastrofa 143-85 wejść Sad


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Lusek - 18-08-2013 10:28

Ja nawet nie mogę oddać stronki do ponownego rozpatrzenia. Po kliknięciu w tą opcję mogę tylko wziąć sprawdzanie reczne. Tam mam informację, że wszystko jest ok. Aczkolwiek chciałbym aby oni sprawdzili stronkę czy coś z nią jest nie tak czy po prostu ilość UU wynika z filtra algorytmicznego jak u większości. Dziennie mam od 120 do 250 UU ;/


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - michal86ole - 18-08-2013 12:32

Odpiszą Ci to samo.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Traw3k - 18-08-2013 15:35

(18-08-2013 10:12)MixKosa napisał(a):  Ciekawe jak długo to będzie trwać jak już ktoś uporządkował swój blog cały u mnie nie mam tak słodko jak było siedemnaście dni temu gdzie średnio wchodziło 211-160 osób ale to były odskoki a teraz to katastrofa 143-85 wejść Sad

No, chyba sobie żartujesz. Xpokerface Jak odczujesz spadek z 470UU dziennie na 22-24UU to będziemy mogli porozmawiać o "katastofie". Tylko, że mnie to nie rusza - wiem, że to się zmieni. Potrzeba tylko czasu.
Twoja sytuacja wcale nie jest taka zła, bez płaczu.


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - Senase - 18-08-2013 19:24

Witam. Mnie też dotknął filtr i nic nie mija. Mam pytanie, ile trwa całkowite usunięcie z Google bloga postów itd?


RE: Ostatnie problemy ze stronkami - ciamciaj - 19-08-2013 10:51

Jak to całkowite usuniecie? Czy ktos tu nie myli bana z filtrem? Nie bardzo rozumiem o co chodzi @up.