Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? (/Temat-Spolecznosc-PPL-Pay-Per-Lead-forum-o-moneystrategy-easysub-Chetni-74744)



Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - badboyowski - 17-08-2013 23:34

Witam
Za chwilkę zabieram się za robienie forum o PPL - Pay Per Lead.
Poszukuje chętnych do tej społeczności, oraz będę poszukiwać moderatorów.
Chętni się pewnie znajdą, co nie? Wink


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - miniek9090 - 17-08-2013 23:35

Zgłaszam się na modka 2


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - arizzone33 - 17-08-2013 23:38

ja również Smile trochę w tym siedze


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - badboyowski - 17-08-2013 23:56

Juz zarejeatrowana domenka, za chwile wrzucam pliczki na ftp i zabieram sie do roboty.
Mam nadzieje że będzie nas więcej?Wink


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - Dennisek78 - 18-08-2013 00:24

chętnych na jakieś pozycje na pewno będzie dużo, ale czy zwykłych użytkowników ? Big Grin


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - surfer0700 - 18-08-2013 00:37

Jeżeli będzie tam coś czego nie ma nigdzie indziej, to na pewno chętni będą.
Jednakże mnie easysub nie interesuje, z wiadomych powodów.


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - badboyowski - 18-08-2013 01:02

Forum stoi, bez działów bez niczego.. myślę że do 6 rano się uwinę już na tyle że będę mógł je promować Wink

@edit
już ta godzina, a ja mam tyle problemów z tym forum...

@edit
odpoczywam. dokończe jutro, zaczne od 1 w nocy Wink

może macie jakieś fajne propozycję co do forum?


RE: Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - Admin - 18-08-2013 07:17

jedną, jeśli liczysz że trafią tam użytkownicy twojego pokroju to nie pisz na własnym forum regulaminu bo i tak nikt go nie przeczyta impreza


Społeczność PPL (Pay Per Lead) - forum o moneystrategy, easysub. Chętni? - Admin - 18-08-2013 07:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.