Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień (/Temat-SPRZEDAM-Nisze-na-wrzesien-74729)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - szczygielek - 17-08-2013 19:46

1.Nazwa przedmiotu : Nisza na wrzesień i dalsze msc.
2.Opis przedmiotu : Dobra nisza w sam raz na wrzesień, oraz REALNE materiał do pobierania, które nie są dostępne za darmo w internecie. Dorzucam także domene. NISZA TYLKO DLA POLAKÓW!
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 80zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, mbank

Mam do sprzedania nisze, nad którą myślałem bardzo długo. Nisza przeznaczona jest tylko dla polaków. Przy dobrej reklamie można naprawde sporo zarobić. Dorzucam także, część realnych materiałów, oraz domene do sierpnia kolejnego roku. Sam bym nad tym popracował, ale nie mam czasu. Nisza przeznaczona dla osób w wieku 13-20 lat.

Nic więcej nie powiem. Płatne przed otrzymaniem niszy.

Sprzedam nisze tylko jednej osobie.

prosze kontakt chętnych.


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - dvt - 17-08-2013 22:24

Po takim opisie bardzo ciężko domyślić się co to jest...

Może jakaś recenzja?


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - szczygielek - 17-08-2013 22:33

Nie ma co recenzować, jak jest tylko 1sztuka Tongue. Powiem Ci tylko, ze na chomiku takie rzeczy chodzą po 20zł/szt., które ja mam do udostepnienia w PPA w tej niszy.


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - dvt - 17-08-2013 22:36

Jeśli masz "całość"(pozwól że tak to nazwę), to jest to co najmniej tyle warte. Tu się zgodzę, jednak ciężko zdobyć wszystko.


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - vankosiara - 17-08-2013 22:38

(17-08-2013 22:33)szczygielek napisał(a):  Nie ma co recenzować, jak jest tylko 1sztuka Tongue.

Możesz poprosić Tutora by subiektywnie ocenił niszę Tongue


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - szczygielek - 17-08-2013 22:46

(17-08-2013 22:36)dvt napisał(a):  Jeśli masz "całość"(pozwól że tak to nazwę), to jest to co najmniej tyle warte. Tu się zgodzę, jednak ciężko zdobyć wszystko.
Nie, nie, nie na chomikuj sprzedaje sie to w czesciach, całość jest warta około 300zł.

Zgłosze się do tutora poprosze o recenzję Wink


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - CMRR - 17-08-2013 22:49

Jeśli recenzja będzie pozytywna to rezerwuje.


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - dvt - 17-08-2013 23:00

(17-08-2013 22:46)szczygielek napisał(a):  Nie, nie, nie na chomikuj sprzedaje sie to w czesciach, całość jest warta około 300zł.

Zgłosze się do tutora poprosze o recenzję Wink

Ale przecież sam napisałeś, że dorzucasz część materiałów, więc już nie wiem ile w końcu ich tam jest.

PS Nie wydaje mi się, aby było to legalne. Ba, w zasadzie jestem pewien.


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - szczygielek - 17-08-2013 23:06

Nie ma co debagować. Legalne... hmmm... w zasadzie to jest legalne, nawet jeśli nie to, czemu te setki ludzi wstawiających ogłoszenia na chomikuj i w innych miejscach jeszcze nie siedzi??!!


RE: [SPRZEDAM] Nisze na wrzesień - diabloo07 - 17-08-2013 23:10

jak to sprawdziany, to nielegalne i jedna osoba z LCP miała przez to problemy Tongue