Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam stare gry PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam stare gry PC (/Temat-Sprzedam-stare-gry-PC-74728)

Strony: 1 2


Sprzedam stare gry PC - pietruch78 - 17-08-2013 19:34

Opisy Przedmiotów :
Zestaw pięciu starych, ale w bardzo dobrym stanie gier na PC.

Nazwy przedmiotów :
Te gry to:
1. Afrika Korps vs Desert Rats.
2. Rajd na Berlin: Oblężenie
3. Vietnam War: Szlak Bohaterów.
4. Tycoon City: New York
5. Brothers in Arms: Earned in Blood

Gratis mogę dorzucić przyprawę do ziemniaków (używaną).Tongue

Kontakt:
Na Gmailu: [email protected]
Mieszkam w Świebodzinie, tam gdzie Jezus patrzy.

Cena: 30zł
Sposób zapłaty za przedmiot:
Zainteresowany, Piszesz do mnie E-maila z swoimi danymi, podaję Ci mój numer konta bankowego, grzecznie wpłacasz pieniążki ja natomiast, poinformowany, biegusiem lecę na pocztę, pakuję gry i oddaję miłej pani z okienka. Płacisz tylko 30zł, ja pokrywam resztę.


Fotki:
[Obrazek: 6ig6.jpg]
[Obrazek: 357v.jpg]
[Obrazek: 77de.jpg]

gratis:
[Obrazek: 2wwu.jpg]

[Obrazek: 5fpg.jpg]


RE: Sprzedam stare gry PC - tomazzi - 17-08-2013 19:50

(17-08-2013 19:34)pietruch78 napisał(a):  Zainteresowany, Piszesz do mnie E-maila z swoimi danymi, podaję Ci mój numer konta bankowego, grzecznie wpłacasz pieniążki

bekabekabekabeka Boże kolejny świeżak który stracił kontakt z rzeczywistością facepalmfacepalmfacepalm
jeśli myślisz, że ktoś tobie "grzecznie" na gębę wpłaci 30 pln i będzie czekał na twoją wysyłkę to polecam nie wracać więcej na to forum bo już na prawdę cała masa oszustów przed tobą już tu była i wielu nauczyło się rozumu i na gębę świeżakom nikt pierwszy mający trochę oleju w głowie pieniędzy nie wpłaca

daj wysyłkę za pobraniem, że ktoś zapłaci listonoszowi/kurierowi po otwarci przesyłki i sprawdzeniu zawartości to może będziesz miał klienta, bo w opcji co ty proponujesz to nie licz na zainteresowanie


RE: Sprzedam stare gry PC - pietruch78 - 17-08-2013 20:27

(17-08-2013 19:50)tomazzi napisał(a):  
(17-08-2013 19:34)pietruch78 napisał(a):  Zainteresowany, Piszesz do mnie E-maila z swoimi danymi, podaję Ci mój numer konta bankowego, grzecznie wpłacasz pieniążki

bekabekabekabeka Boże kolejny świeżak który stracił kontakt z rzeczywistością facepalmfacepalmfacepalm
jeśli myślisz, że ktoś tobie "grzecznie" na gębę wpłaci 30 pln i będzie czekał na twoją wysyłkę to polecam nie wracać więcej na to forum bo już na prawdę cała masa oszustów przed tobą już tu była i wielu nauczyło się rozumu i na gębę świeżakom nikt pierwszy mający trochę oleju w głowie pieniędzy nie wpłaca

daj wysyłkę za pobraniem, że ktoś zapłaci listonoszowi/kurierowi po otwarci przesyłki i sprawdzeniu zawartości to może będziesz miał klienta, bo w opcji co ty proponujesz to nie licz na zainteresowanie


Nie wiem co miałeś na myśli "złodziej", ale ja jestem uczciwym człowiekiem, spokojnie można mi zaufać, ale rozumiem nikt i tak nie uwierzy to jego już problem. Czy aż tak bardzo człowieka może zdemotywować moja ranga? czy to przeszkadza w interesach? nie sądzę...
Na jakiej podstawie działa taki serwis jak tablica.pl? tam nie ma przesyłek, są to domowe interesy. No, ale rozumiem, bo przecież jaki jeleń się na to nabierze? dziękuje dobranoc.


RE: Sprzedam stare gry PC - tomazzi - 17-08-2013 20:30

"uczciwych" samych o sobie tak piszących na tym forum już na kopy przerabialiśmy
skoro chcesz korzystać z tablicy to tam wystaw tą superową ofertę, tam może ci ktoś pierwszy zapłaci i poczeka na przesyłkę bo tutaj nikt pierwszy 16-sto postowcowi z zerową reputacją, którego nikt tu od strony handlu nie zna i który przyszedł znikąd jako pierwszy wpłaty nie dokona

niestety, takie są reguły handlu na forum


RE: Sprzedam stare gry PC - pietruch78 - 17-08-2013 20:35

(17-08-2013 20:30)tomazzi napisał(a):  "uczciwych" samych o sobie tak piszących na tym forum już na kopy przerabialiśmy
skoro chcesz korzystać z tablicy to tam wystaw tą superową ofertę, tam może ci ktoś pierwszy zapłaci i poczeka na przesyłkę bo tutaj nikt pierwszy 16-sto postowcowi z zerową reputacją, którego nikt tu od strony handlu nie zna i który przyszedł znikąd jako pierwszy wpłaty nie dokona

niestety, takie są reguły handlu na forum

Nie krzycz tak na mnie.
Wracam po porażce z allegro na to forum.
Co do twojej pierwszej odpowiedzi to jaką mam pewność, że najpierw wyślę towar do osoby i pózniej otrzymam pieniążki? Nie chcę takich interesów robić, narażając na jakieś komplikacje bądz kradzież.


RE: Sprzedam stare gry PC - Qwik - 17-08-2013 20:47

Zrób płatność za pobraniem i będzie święty spokój.


RE: Sprzedam stare gry PC - tomazzi - 17-08-2013 20:50

(17-08-2013 20:35)pietruch78 napisał(a):  
(17-08-2013 20:30)tomazzi napisał(a):  "uczciwych" samych o sobie tak piszących na tym forum już na kopy przerabialiśmy
skoro chcesz korzystać z tablicy to tam wystaw tą superową ofertę, tam może ci ktoś pierwszy zapłaci i poczeka na przesyłkę bo tutaj nikt pierwszy 16-sto postowcowi z zerową reputacją, którego nikt tu od strony handlu nie zna i który przyszedł znikąd jako pierwszy wpłaty nie dokona

niestety, takie są reguły handlu na forum

to jaką mam pewność, że najpierw wyślę towar do osoby i pózniej otrzymam pieniążki? Nie chcę takich interesów robić, narażając na jakieś komplikacje bądz kradzież.

przeczytaj moje posty ze zrozumieniem i kilkukrotnie
pisałem w 1 z nich, że daj opcję za pobraniem to wtedy może znajdziesz klienta
osoba kupująca zapłaci listonoszowi/kurierowi i jeśli odbierze i zapłaci to otrzymasz swoje pieniądze
może być, że nie odbierze przesyłki pobraniowej to wtedy przesyłka wraca oczywiście do ciebie jako nadawcy i poniesiesz koszty zwrotu


RE: Sprzedam stare gry PC - pietruch78 - 17-08-2013 20:52

(17-08-2013 20:50)tomazzi napisał(a):  
(17-08-2013 20:35)pietruch78 napisał(a):  
(17-08-2013 20:30)tomazzi napisał(a):  "uczciwych" samych o sobie tak piszących na tym forum już na kopy przerabialiśmy
skoro chcesz korzystać z tablicy to tam wystaw tą superową ofertę, tam może ci ktoś pierwszy zapłaci i poczeka na przesyłkę bo tutaj nikt pierwszy 16-sto postowcowi z zerową reputacją, którego nikt tu od strony handlu nie zna i który przyszedł znikąd jako pierwszy wpłaty nie dokona

niestety, takie są reguły handlu na forum

to jaką mam pewność, że najpierw wyślę towar do osoby i pózniej otrzymam pieniążki? Nie chcę takich interesów robić, narażając na jakieś komplikacje bądz kradzież.

przeczytaj moje posty ze zrozumieniem i kilkukrotnie
pisałem w 1 z nich, że daj opcję za pobraniem to wtedy może znajdziesz klienta
osoba kupująca zapłaci listonoszowi/kurierowi i jeśli odbierze i zapłaci to otrzymasz swoje pieniądze
może być, że nie odbierze przesyłki pobraniowej to wtedy przesyłka wraca oczywiście do ciebie jako nadawcy i poniesiesz koszty zwrotu


Wiem jak działa przesyłka za pobraniem.


RE: Sprzedam stare gry PC - pietruch78 - 17-08-2013 20:58

(17-08-2013 20:47)Qwik napisał(a):  Zrób płatność za pobraniem i będzie święty spokój.

Ja jeszcze nie bawiłem się w ustawianie przesyłek. Tylko w allegro, bo allegro a forum to coś innego.
Mógłbyś wytłumaczyć?
np. znajdujemy klienta, i jak mu wysłać ogólnie z opcją "przesyłka za pobraniem" to się robi na poczcie czy też pisze się w danych aukcji?


RE: Sprzedam stare gry PC - Qwik - 17-08-2013 21:02

Chodziło mi o przesyłkę za pobraniem sorry.