Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube (/Temat-Zarabianie-na-debilizmie-czyli-zarabianie-adsense-na-youtube-74699)

Strony: 1 2


Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - LessiPL - 17-08-2013 13:33

http://www.youtube.com/watch?v=3fJvrBmISlk

zobaczcie pierwsze 2 minuty... Ci ludzie (głównie minecraftowi gamplayowcy) nie mogli się urodzić takimi debilami, poziom nagrywanych materiałów sięga totalnie dna, a nagrywane przez nich materiałynie są ani dla dzieci, gdyż co kilka minut wpada jakaś "kur#$a" ani dla starszych widzów których poziom takich nagrań w zupełności nie interesuje. Czy ludzie naprawdę są aż tak bardzo zdesperowani by wycisnąć więcej pieniędzy za wyświetlenia na youtubie? rozumiem, że jest to nagrywane pod komercje, byle tylko zarobić.

Czemu napisałem temat? bo mimo że nie gram w minecrafta to ten syf cały czas wyświetla się w polecanych na głównej i postanowiłem się z Wami tym podzielić i wysłuchać Waszej oceny.


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - hertia - 17-08-2013 14:14

Pytałem się nawet o to w innym wątkuSad mam taką samą opinie jak ty o tym Oni tylko trzepią na tym kasę i to raczej jedyny plus reszta jak pisałeś te filmy to dno dna [?]

2minuty tego oglądania mogą spowodować poważny uraz;p


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - Qwik - 17-08-2013 14:37

Niech se kasę trzepią na debilach co to was obchodzi?Nie oglądajcie i będzie święty spokój.Ja takiego gówna nie włączam i youtube odfiltrowuje dla mnie mało merytoryczne filmiki.Oglądajcie dobre filmiki i nabijajcie kasę ludziom którzy robią coś oryginalnego i w ten sposób ich nagradzajcie a przez takie zachowanie jak wasze tylko promujecie tych ludzi.

Przez was włączyłem ten durny filmik i teraz przez kilka dni będzie pokazywał się kał na głównej stronie youtube.


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - Damkofr - 17-08-2013 14:46

w 100% zgardzam się z Qwikiem


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - nasgaroth - 17-08-2013 15:40

Boże, widzisz i nie grzmisz... Dno, ten człowiek to zupełne dno. Ale jest tego masa w internecie, nic na to nie poradzisz.


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - LessiPL - 18-08-2013 07:12

Również zgadzam się z Qwikiem, jednak jak już pisałem temat napisałem, gdyż nie dowierzam że dorosły człowiek może stać się takim idiotą dla pieniędzy, wydaje mi się że gdzieś jest granica szacunku do własnej osoby. To że zarabia pieniądze - wporządku, są komercyjne przedsiemwzięcia jak matura to bzdura ([ciekawostka] która za 5 sekundową reklamę sponsorów na starcie bierze, a bynajmniej brała 8 tysięcy), czy niekrytykrytyk którzy z tego żyją, jednak ich materiały są inteligetne i przemyślane - i cieszy mnie że zarabiają bo im więcej zarobią tym więcej motywacji będzie by przygotować nowe materiały...
W przypadku minecrafta jak 20latek troluje przed kamerą dla 10latków to z kogo oni mają brać przykład? z idioty który dostaje orgazmu, gdy rozbija jajka na patelni?


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - CrisPL - 18-08-2013 09:19

Dzieci tak ciągną do minecraft. Mam też parę swoich filmików na youtube i tylko te, które dotyczą minecrafta mają podwyższone wyświetlenia.


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - hertia - 18-08-2013 14:51

Nie jestem zazdrosny że zarabiają na tej głupocie po prostu tego nie pojmujęSmile jak ich od tego nie boli głowa używanie co parę słów słowa na k albo p i h musi być meczące. A po za tym mają wkład w wychowanie następnych pokoleń Polaków:O


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - Max998 - 18-08-2013 14:55

Ja tam nigdy nie oglądam tych idiotycznych vlogów..


RE: Zarabianie na debilizmie - czyli zarabianie adsense na youtube - mclain - 27-08-2013 15:41

Ale przecież zawsze głupota przyciąga ludzi, to Wy nie wiecie? Od kiedy jesteście w internecie. Przeanalizuj rzeczy które na co dzień oglądasz (oglądamy) i ile z nich jest "na poziomie" ?Smile