Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - woojohn - 30-08-2013 13:49

Wszystko ok, jestem zadowolony z zakupu i polecam Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 31-08-2013 12:18

Dzięki za opinię. Pracuję nad drugą częścią skupiającą się na zagranicznych fanpage z naciskiem na Francję. Osoby, które zakupiły pierwszą część na pewno dostana dużą zniżkę Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Krytyk - 31-08-2013 19:44

Aktualne jeszcze?


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 01-09-2013 10:48

Jak najbardziej aktualne. Polecam wszystkim, dotychczas same pozytywne opinie Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - hertia - 02-09-2013 12:37

Zakupiłem poradnik i na razie przeczytałem tylko połowę ale w pełni zadowolony jestem już z zakupuSmile Poradnik jest dość obszerny i chyba jednym z większych dostępnych na tym forum. To było dokładnie to czego szukałam a kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry. Zły_Szeląg stwórz następny taki dobry poradnik a na pewno go zakupie.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 03-09-2013 09:06

Następny już się tworzy, jednak wolę się nie spieszyć, a napisać dobry i praktyczny poradnik. Wiem o co pytali użytkownicy po zakupie tego, więc można powiedzieć, że część druga będzie jeszcze bardziej doszlifowana Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - pleszczo - 04-09-2013 10:55

To może wstawię opinię również po dłuższym testowaniu:

Wybrałam dwa programy partnerskie z poradnika i jestem zadowolona. Jeden z nich generuje nawet 150 zł dziennie z aktywnego fanpage 60 tys fanów. Jednak nie używam codziennie aby nie wyczerpać niszy. Drugi daje mniejsze zyski, ale można wrzucać codziennie.

Znalazłam tez fajną nisze na allegro i z jednej aukcji wpada przynajmniej 400 zł Big Grin

No i kontakt naprawdę dobry. Od razu rezerwuje poradnik na Francję jak już będzie xd


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - magneto - 04-09-2013 19:00

kupiłem, zobaczymy co z tego wyniknie.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 04-09-2013 20:10

Poradnik wysłany Big Grin Czasami wchodzę z telefonu i wtedy nie dam rady podesłać na bieżąco.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - kebap - 04-09-2013 23:04

Czy w drugiej części będą zawarte informacji z pierwszego poradnika? Bo nie wiem czy kupić czesc pierwsza i ewentualnie później drugą, czy może lepiej poczekać na część drugą?