Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Damkofr - 27-08-2013 18:31

mspartners nadal dobrze zalicza kliki?????
bo ja inne info mam ale nie wiem czy ddobre bo sam nie testowalem.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 27-08-2013 18:49

Różnie. U mnie na razie ok, ale słyszałem, że czasami odrzucają 50% zwłaszcza jak przez skracarki się puszcza Smile Ale w sumie wtedy i tak wychodzi koło 20 gr za klik jak robi się limit 100 oób


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Filox - 28-08-2013 11:45

Mam kilka pytań, napisałem Ci na pw.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 28-08-2013 21:58

Odpisane Smile Na PW staram się odpisywać przez cały dzień, a na gg jestem wieczorami, bo w pracy nie mogę Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - pandapawel - 29-08-2013 10:06

napisałem na gg oraz PW Smile pozdr Wink


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Filox - 29-08-2013 13:45

Mam pytanie do tych co zakupili poradnik.
Co w nim jest dokładnie, jest wszystko opisane jak promować fanpage, ogólnie jak przyciągać ludzi, jak się wgl zarabia na FB ? Bo szczerze nigdy nie próbwałem takiej formy zarobku, więc jestem ciemny. Oraz czy jest gwarancja (przy pracy oczywiście), że koszt poradnika się zwróci ? Jestem początkujący jeżeli chodzi o taką formę zarobku i nie wiem czy za sprawą poradnika uda mi się coś zarobić.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - mikiniki - 29-08-2013 14:16

(29-08-2013 13:45)Filox napisał(a):  Mam pytanie do tych co zakupili poradnik.
Co w nim jest dokładnie, jest wszystko opisane jak promować fanpage, ogólnie jak przyciągać ludzi, jak się wgl zarabia na FB ? Bo szczerze nigdy nie próbwałem takiej formy zarobku, więc jestem ciemny. Oraz czy jest gwarancja (przy pracy oczywiście), że koszt poradnika się zwróci ? Jestem początkujący jeżeli chodzi o taką formę zarobku i nie wiem czy za sprawą poradnika uda mi się coś zarobić.

Tak, jest wszystko opisane krok po kroku. Jak poświęcisz kilka godzin dziennie, to myślę że po pierwszym dni powinno się zwrócić Smile Osobiście polecam tego typu formy zarabiania. Wprawdzie działam inaczej. Ale wiele wiele Ludzi na tym zarabia i nie narzekają Smile
Pozdrawiam


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Filox - 29-08-2013 14:29

Kupuję, napisalem Ci na GG


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 29-08-2013 17:57

Filox, odpisane Big Grin

Info dla nowych kupujących i osób, które już kupiły poradnik. Przez dzień łatwiej złapiecie mnie na PW na forum jeśli macie coś pilnego. Na gg siedzę wieczorami więc wtedy chętnie odpowiadam na wszystkie pytania.

Jeśli komuś nie chce się przekopywać przez wszystkie strony - poradnik nadal aktualny i jest już sporo zadowolonych klientów Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - mm25s1 - 30-08-2013 10:25

Kupiłem. Poradnik jak najbardziej wart pieniędzy. Wszystko ładnie wyjaśnione z przykładami. Po przeczytaniu tego poradnika nawet wpadłem na niszę która nie jest z nim związana. Big Grin
Polecam Wink