Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Sergiej - 18-10-2013 10:48

kiedy można "zapisywać" się na aktualną "edycję" poradnika?


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Optimist - 19-10-2013 12:27

Poradnik bardzo dobrze opisany, w prosty sposób, tak, że każdy by zrozumiał.
Autor potrafi trafić do czytelnika, za co duży, duży plus.
Lecz niefajnie tak oszukiwać ludzi, a bez tego, według poradnika ww. nie da się zarobić... Chociażby przykład z aparatem, też kłamstwo, a kłamstwo = oszustwo.
Niby nic takiego, ale ściemnianie ludzi :/
Nie wiem, czy bez ściem i kłamstw, da się zarobić na tym jakieś pieniądze...(?)


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - szpilmen - 19-10-2013 12:56

Jak dla mnie poradnik nie wart 40zł, nie dowiedziałem się nic czego bym nie wiedział, po tylu pozytywnych opinii myślałem że to coś nowego, innowacyjnego a wszystkie zawarte w nim metody można znaleźć za darmo w internecie 3/4 na tym forum.

Metody promowania można podpatrzyć na innych fanpagach.

Serwisy wymienione do zarobku większości są znane, gdy napisałem do Szeląga czy dany serwis jest wypłacalny nie dostałem odpowiedzi.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 19-10-2013 18:20

Szpilmen dostałem od Ciebie tylko wiadomość, że chcesz kupić drugą część. Pytałeś na PW czy gg?


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 20-10-2013 22:30

Dziękuję wszystkim kupującym. Poradnik wysprzedany - do zamknięcia Smile


Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Coristo - 21-10-2013 08:47

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.