Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - sheko12 - 26-09-2013 23:05

Ciekawy, w przyszłym miesiącu myśle, że z przyjemnością kupie Wink


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - szykiryki - 27-09-2013 07:41

Zgodnie z obietnicą mogę już pochwalić się efektami wdrożeniem mechanizmów, które są opisane w poradniku Smile.
Wczoraj przez cały dzień (cyklicznie, co parę godzin) promowałam pomysł z bodajże 13 str. poradnika z własnym, autorskim produktem. Nieco zmodyfikowałam poradę Złego Szeląga, ale ogólnie działanie było oparte na tym co zostało opisane w poradniku.
Wynik:
[Obrazek: 702ccaf5c8a4c559.jpg]

+ dodatkowo 25 nowych like'ów

Konwersja może nie jest porażająca, bo na 1200 aktywnych fanów jest 6 leadów, ale pokazuje to tylko to, że jak będzie więcej fanów będzie więcej kasy Smile.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Nupek369 - 27-09-2013 22:18

Ostatnio zakupiłem, dzisiaj przeczytałem i również jestem zadowolonym klientem. Czytało się przyjemnie, wszystko jasno i prosto opisane. Sporo sposobów na zarobek. Osobiście zaczynam od zera, nie mam żadnego fan pejdża, ale myślę, że za jakiś czas zacznę zarabiać Jerk2

Mam nadzieję, że drugi poradnik będzie równie wartościowy co pierwszy Wink


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zloty - 28-09-2013 18:40

Właśnie zakupiłem poradnik
Pieniążki zostały przelane za oba poradniki.
Czekam teraz tylko na to aż pojawią się na mojej skrzynce pocztowej i zabieram się do lektury Smile
O każdym zarobionym grosiku dzięki poradnikom będę alarmował w tym miejscu Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 29-09-2013 12:54

Poradnik w sprzedaży jeszcze tydzień. Do tego czasu proszę kupić lub ewentualnie rezerwować.

Dziś spodziewam się recenzji drugiej części, temat TUTAJ

Dla osób, które kupiły lub kupią pierwszą część, druga w cenie 15 zł Big Grin

Dla pozostałych 30.

Dziękuje za wszystkie opinie (dotychczas 100% pozytywnych) i w razie pytań proszę o kontakt Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Yogii - 29-09-2013 12:56

oczywiscie kupuje drugą część


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Okazzi - 29-09-2013 13:11

Zły, mam nadzieję, że opisane w tym poradniku metody nie są jakby chwilowe i za miesiąc czy też dwa nadal będzie je można stosować i będzie to przynosić korzyść? Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 29-09-2013 13:18

Tak Big Grin No i będę co miesiąc - dwa wysyłał aktualizację, jak coś się pozmienia. Pierwsza będzie wysłana już dziś Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - surfer0700 - 29-09-2013 13:19

(29-09-2013 13:11)Okazzi napisał(a):  Zły, mam nadzieję, że opisane w tym poradniku metody nie są jakby chwilowe i za miesiąc czy też dwa nadal będzie je można stosować i będzie to przynosić korzyść? Smile

Metody nie są chwilowe Smile


edit:

Zły mnie wyprzedził Tongue


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - szykiryki - 29-09-2013 14:27

Żeby ponownie potwierdzić skuteczność porad Złego Szeląga wklejam 'poprawiony screen', bo wpadło znów parę złotych Smile. Było 124 zł jest 207 zł (uzbierane w 3 dni i dobite do minimum wypłaty :huhSmile.

[Obrazek: f4e68ef71cba750a.jpg]

Nie jest więc żadną przesadą, że dzięki poradnikowi można zarobić 300 zł miesięcznie na FP, choć myślę, że kwota 300 zł jest takim minimum i przy odpowiednim zaangażowaniu oraz pracy zarobki sukcesywnie rosną.