Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? (/Temat-Rozwiazane-Czy-myslicie-ze-oplaca-sie-przyznawac-do-fakekont-7468)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Tomek - 22-05-2010 09:47

Mam 25 fake-kont na jednym IP. W związku z TYM (kliknij tu) boję się że nie tak jak kiedyś, zabiorą mi 1/2 punktów tylko zabiorą wszystkie. Blush

Jak myślicie opłaca się przyznać?


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - SZAFI - 22-05-2010 10:03

lepiej się przyznaj, albo lepiej zrób nowe konto ;]


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - KoGi - 22-05-2010 10:28

Co za koles przeciez wiadomo jak robisz konta Fake to moze byc pozniej cos nie tak brak slow...


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - BartuS - 22-05-2010 10:29

Zależy jakie zrobiłeś. jak np. Jan Kowalski, to lepiej się przyznaj... Jak robisz tak jak ja: np. Alex Xavi z Hiszpanii ;d to się nie przyznawaj


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Tidus - 22-05-2010 21:59

Lockerz nie jest jasno widzem i wszystkiego nie wykryje , jeżeli chcesz ryzykować ,ale wtedy grozi ban i nie przysłaniie nagrody jakbys wygral ,albo przyznanie i 50% down czy tam ile


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Vesperus - 23-05-2010 20:39

ja zrobiłem sobie Z-LIST na fake i miałem 400 PTZ zabrali mi 200 PTZ i jestem zadowolony i czysty Big Grin


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Zellus - 23-05-2010 20:44

Ja ostatnio na koncie na siostrę zrobiłem 20 fake kont i pisałem do nich(raz miesiąc temu, raz 2 tygodnei temu) i nie odpisali:/


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - slk265 - 23-05-2010 21:34

ja mysle ze nie oplaca sie przyznawac tyle ludu jest na lockerz ze wszystkich chyba napewno nie wykryja


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Tidus - 24-05-2010 07:21

slk265@ taa.. Dużo ludzi już wykryli i pewnie wykryją
Zellus@ spoko.. odpiszą i zrobią co nalezy Tongue


RE: Czy myślicie że opłaca się przyznawać do fakekont? - Yanke$ - 24-05-2010 20:27

'Tomek napisał(a):TYM (kliknij tu)
Wątek nie istnieje.

@Temat
Czy opłaca się przyznać ? No jasne ! Przecież to są profesjonaliści, myślicie, że oszukacie ich jak dzieci ? Przecież tam zatrudniają najlepszych informatyków, a w dzisiejszych czasach wszystko jest do wykrycia... Jeżeli chodzi o mnie, przyznaj się. Już lepiej stracić 1/2 punktów, niż podczas restocku, na który czekasz cały tydzień, nie śpisz w ogóle, wygrywasz PSP, Wii albo inne cacuszko, a tu dostajesz mejla "We're sorry, but(..)". Tak więc to tyle, co mam do powiedzenia w tej kwestii. ;D