Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. (/Temat-Konto-ebay-pomocy-potrzebny-ktos-z-numerem-domowym-74669)



Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - adik0070 - 16-08-2013 21:57

Muszę szybko aktywować konto na ebayu, bo konczy mi się za chwile aukcja, niestety nie mam telefonu domowego, a moja karta z banku nie pasuje Sad Pomoże ktoś? Odbierze tylko mój pin na swoj tel i mi go poda, wykasuje numer z konta, prosze Sad


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - Spamer-pl - 16-08-2013 22:02

?? ja miałem możliwości podczas zakładania konta: list do domu i sms wybrałem pierw list ale napisali że muszę czekać więc wybrałem sms i miałem od razu pin listem pin doszedł po ponad tygodniu a też miałem pilną aukcje na ebay.


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - adik0070 - 16-08-2013 22:03

a ja mam tylko takie opcje:

Cytat:Chcielibyśmy teraz potwierdzić Twoją tożsamość. Pozwala nam to zapewnić bezpieczeństwo transakcji.
Potwierdź swoją tożsamość telefonicznie
Tylko numery telefonów stacjonarnych — nie komórkowych. Zadzwonimy do Ciebie i przekażemy kod potwierdzający.
Potwierdź swoją tożsamość przy użyciu karty kredytowej
Tylko Visa lub MasterCard. Twoja karta nie zostanie obciążona, a jej dane nie będą udostępniane innym użytkownikom eBay. Twoje dane osobowe są chronione przez Zasady zachowania poufności serwisu eBay i zaszyfrowane przy użyciu oprogramowania zgodnego z branżowymi standardami.



RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - damianus627 - 16-08-2013 22:27

Z jakiego kraju dzwonią?


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - adik0070 - 16-08-2013 22:28

Komputer, jeżeli konto w Polsce to chyba z Polski, bezpłatnie.


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - damianus627 - 16-08-2013 22:30

Poratowałbym tylko zapomniałem że mi nie działa stacjonarny bo zmieniają na VoIP.


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - adik0070 - 16-08-2013 22:32

ech, a mój zawieszony.. Sad


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - dirtr - 04-09-2013 02:25

Ja zakładając konto w pierwszą ramke wpisałem swój numer 510 a w drugą ramkę XXX XXX i działa może komuś pomogłem


RE: Konto ebay pomocy, potrzebny ktos z numerem domowym. - Spamer-pl - 11-09-2013 19:26

a wpadłem na pomysł każda budka telefoniczna ma własny numer zakładamy konto na ebay za pomocą telefonu i podajemy numer butki telefonicznej poprzedzając numer +48 nie wiem czy na ebay to zadziała ale normalnie dzwonić można i czekamy pod budka na telefon od ebay