Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę przelew :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę przelew :) (/Temat-Zlece-przelew-74629)



Zlecę przelew :) - Lukasek95 - 16-08-2013 12:12

Potrzebny mi jest przelew z paypala ale nie mam na nim konta! Chodzi o 5$ ja bym tej osobie zrobił przelew bankowy na paypala. Proszę o pomoc!


RE: Zlecę przelew :) - poczmail - 16-08-2013 12:24

Taka operacja się nie uda. Żeby wpłacić pieniądze na PP za pośrednictwem konta bankowego, musisz mieć powiązany swój rachunek z kontem PP. Jedyna opcja to założenie PayPal'a i weryfikacja za pomocą rachunku.


RE: Zlecę przelew :) - marcel_kk - 16-08-2013 13:20

@Poczmail ma racje, do tego imie i nazwisko posiadacza rachunku bankowego
zlecającego przelew na PayPal, musi być takie samo jak właściciela PP.


RE: Zlecę przelew :) - Lukasek95 - 16-08-2013 15:26

No to kupie tej osobie doładowanie na telefon i wyśle kod Smile


RE: Zlecę przelew :) - marcel_kk - 16-08-2013 15:43

W jakiego banku chcesz zrobić przelew ?


RE: Zlecę przelew :) - Lukasek95 - 16-08-2013 15:57

Chce dokonac transakcji na HUMBLE BUNDLE, a tam są bardzo dziwne te sposoby płatności, stąd moja prośba o pomoc Wink Dokładnie chodzi o 5 $ więc doładowałbym komuś telefon za 25 zl Big Grin


RE: Zlecę przelew :) - Limitless - 16-08-2013 16:30

W alior sync można komuś innemu wysłać na pp , wiem bo przelewali mi tak nie raz ( nie z tego forum)


@edit Nie piszę już postów Big Grin Taka liczba mnie satysfakcjonuje Tongue


RE: Zlecę przelew :) - Lukasek95 - 16-08-2013 17:13

No to jak można to można ale u mnie w miejscowości nie ma alior sync Big Grin więc moge przelać ale jak pojade gdzieś do centrum Wink Proszę o pomoc bo to pilne Wink


Zlecę przelew :) - yazir - 20-12-2013 20:33

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.