Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. (/Temat-Android-Locket-Zarabiaj-poprzez-odblokowywanie-telefonu-74604)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - AnnaKa - 17-08-2013 00:39

@badboyowski ale czy Ty wiesz ile można jednorazowo nabić kliknięć ?
Wiem że BARDZO ładnie nam przedstawiłeś tabelę lecz ona tu się niestety nie przyda... zalicza 3 wejścia na godzinę .
24H*3 = 72centy
Co daje nam 4 dni pracy na wypłatę pod warunkiem że co godzinę codziennie odblokowujemy 3 razy telefon... można zainstalować apkę i za rok wypłacić a nie męczyć się Smile


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - badboyowski - 17-08-2013 01:27

nikt wcześniej nie mówił o tym że 3x na 1h. lipe macie ;p


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Arivi - 17-08-2013 23:10

Bez przesady raz na 1h można kliknąć te parę groszy i żadną męczarnią to nie jest, a na serwer cs się uzbiera :-D trzeba mieć zweryfikowanego pp i za ref aż 1$?


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - badboyowski - 17-08-2013 23:25

pewnie nie trzeba mieć zweryfikowanego. 1$ pewnie dlatego że apka nowa, chcą ją rozkręcić.


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - miniek9090 - 17-08-2013 23:29

A autor tematu dostał ileś $$ za refów?

Ja walnąłem z refa Tongue


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - badboyowski - 17-08-2013 23:36

50% osób z tego tematu pewnie to refy. też bym walnął z refa ale nawet nie ściągałem apki Wink


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - sowa97 - 18-08-2013 16:07

Nie ma tej aplikacji w markecie, czyżby niezaufana czy ja nie potrafię znaleźć?


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - mypy - 18-08-2013 18:37

jest tylko niedostępna dla polski.. ma ktoś nowszą jej wersje bo tą mi wywala błąd jakiś:/


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - mypy - 18-08-2013 20:14

Sory sposób jeszcze do końca nie sprawdzony jednak. Musze go dłużej potestować i jutro wrócę do tegoTongue


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - miniek9090 - 18-08-2013 20:22

(18-08-2013 20:14)mypy napisał(a):  Znam sposób jak zarabiać ile się chce na godzinę bez tego ograniczenia 3odblokowania/1h Za rejestrację z refa: http://www.getlocket.com/t/?24710505 podam sposób. Pisać na pw po rejestracji żadko loguje się więc bądźcie cierpliwiSmile . Nie chcecie to nie wierzcie ale prosze nie piszcie jakiś zbędnych komentarzy....

Poprawka jednak chyba jest jakieś ograniczenie ale dużo mniej rygorystyczne, około 20 odblokować mi zaliczyło

Pewnie zmiana godziny w telefonie Idea