Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. (/Temat-Android-Locket-Zarabiaj-poprzez-odblokowywanie-telefonu-74604)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - ooxoo - 16-08-2013 12:29

@up
Jest tylko na androida.

Max. 3 razy mogę odblokować ekran (za kasę) .


Odp: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - mypy - 16-08-2013 12:34

No niestety ja też mogę jedynie 3 razy wiec raczej na zarobek nie ma co liczyć...

Poprawka zalicza 3 odblokowania co godzinę, niestety tylko jeśli ma się telefon podłączony do internetu...

Wysłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Noker112 - 16-08-2013 15:38

Zarejestrowalem sie, zrestartowalem telefon i gdy wlaczam ta aplikacje pisze mi Check Network Connection..
Mam wifi wlaczone


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - miniek9090 - 16-08-2013 15:55

u mnie nie idzie zainstalować Lol


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Noker112 - 16-08-2013 16:03

Mi już działa wystarczyło zresetować telefon
Zalicza 3 odblokowania na godzine lub można wyłączać telefon i nabijać po 3 i dalej wylaczac..
.Napisane jest 1-4 centów ale z tego co widze to cały czas mam 1 cent za odblokowanie

Jak myslicie czy oni sa wyplacalni ?

Trzeba jeszcze pokombinować na jakiej zasadzie to działa i co daje restart telefonu ? Może wystarczy czyścic CACHE aplikacji bez restartu telefonu ?

ps. przydalby sie HTC ONE X lub ONE ktore wlaczaja sie 3 sekundy Smile

edit. kilka razy zadzialalo ale teraz jak restartuje telefon to i tak nie nalicza


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - mypy - 16-08-2013 21:32

MI wyskakuje czesto jakiś błąd "niestety aplikacja locket została zatrzymana" trochę to irytuje...:/ Ma ktoś może najnowszą wersję do sciągnięcia? bo widzę ze to jest 1.0.6 a w sklepie google jest 1.1.2 ...


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Knight97 - 16-08-2013 21:43

Niestety - moje sprzęty nie obsługują tej apki... Samsung Galaxy Y [Android 2.3.7] ani Samsung Galaxy Young [4.1.1], ani Samsung Galaxy Mini 2[2.3.7] ani na tablecie Goclever Tab 93.2 [Android 4.0.1]


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - badboyowski - 16-08-2013 22:09

w pierwszym poście masz link z mediafire. pobierz i śmigaj Wink


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - miniek9090 - 16-08-2013 22:15

Teraz wywala błąd o sparsowaniu pliku...


RE: [Android]Locket - Zarabiaj poprzez odblokowywanie telefonu. - Arivi - 16-08-2013 23:27

Mam wifi i każe mi się z internetem połączyć facepalm