Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo sen czy bajka ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Portmmo sen czy bajka ? (/Temat-Portmmo-sen-czy-bajka-74596)

Strony: 1 2


Portmmo sen czy bajka ? - worlej1 - 15-08-2013 20:59

Siemka, kilka pytań co do portummo.Jak wygląda przyłączenie się do portummo (Otrzymanie partnerstwa),jakie warunki trzeba spełnić, czy zarobki za jedną rejestracje i aktywacje konta rzeczywiście są tak duże ? Jak dla mnie troche to nie realne bo tak naprawdę dla przecietnego kowalskiego który ma trochę pojecia o internecie 100 rejestracji w 1 dzień to pikuś. Czyli np jak tam są stawki od 0.80 do 5zl to by zarabiał 80-500zl dziennie. Prosił bym o wypowiedź kogoś kto ma z nimi partnestwo i z góry przepraszam za ewentualne błedy które popełniłem ale piszę to na szybko.


RE: Portmmo sen czy bajka ? - Stworkowaty - 15-08-2013 21:08

Przyłączenie wygląda po przez rejestrację i aktywowanie przez nich konta. (Chyba że już jest to automatyczne.)
Tak, naprawdę są takie zarobki, od 30 groszy nawet do 6 złoty i każda sieć ma takie stawki, chociażby podobne.
Przeciętny Kowalski musiałby mieć bardzo dobrą stronę żeby mieć 100 rejestracji dziennie, ale jeżeli ową będzie miał to ona go utrzyma bezproblemu.
Błędów nie zauważyłem zbytnio. ^^


RE: Portmmo sen czy bajka ? - worlej1 - 15-08-2013 21:13

Co do tych rejestracji to już wiem jak to działa, ale dalej mnie zastanawia jak to jest z tą rejestracja podaje im swoje dane itp i to jakimś tam czasie oni mi aktywują konto i już mogę zarabiać? Czy najpierw muszę dostać jakiegoś partnera jak jest to z yt ?


RE: Portmmo sen czy bajka ? - Stworkowaty - 15-08-2013 21:15

Nie Nie Nie.. rejestrujesz się i już możesz zarabiać, masz przypisane linki do Swojego konta, specjalnego opiekuna i odrazu możesz zacząć zarabiać. ; )


RE: Portmmo sen czy bajka ? - diabloo07 - 15-08-2013 21:16

Rejestrujesz konto i zarabiasz.


RE: Portmmo sen czy bajka ? - bosman - 15-08-2013 21:24

Niby wszystko fajnie, ale czas wypłat to tragedia. Undecided Sam mam konto 260zł i nie mam cierpliwości nawet ubiegać się o ich wypłate.


RE: Portmmo sen czy bajka ? - koza5689 - 15-08-2013 21:47

Pewnie to nie jest tak długo jak na 20$surf http://uslugi.nie-spamuj.eu na wypłatę u nich czekam już około 240 dni Wink


RE: Portmmo sen czy bajka ? - Stworkowaty - 15-08-2013 22:33

Bosman, pierwsza wypłata idzie długo, potem z miesiąca na miesiąc masz z poprzedniego to co 30 dni kasa na koncie. : )


RE: Portmmo sen czy bajka ? - damianus627 - 15-08-2013 22:41

Najpierw konto muszą zaakceptować po rejestracji. Później przed wypłatą trzeba im chyba fakture wystawić.


RE: Portmmo sen czy bajka ? - bosman - 15-08-2013 22:46

I podpisać umowe o dzieło + dać jakieś tam dane.