Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy PPA dla polaków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Najlepszy PPA dla polaków. (/Temat-Najlepszy-PPA-dla-polakow-74565)

Strony: 1 2


Najlepszy PPA dla polaków. - explrlz - 15-08-2013 11:09

Poszukuje najlepszego systemu PPA dla polaków. Chodzi mi tu głównie o najlepsze stawki za leada Smile Za każda wypowiedź z góry dziękuje Smile


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - v3XeR - 15-08-2013 11:15

astrocash


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - TastemanPL - 15-08-2013 11:15

FireCash


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - daniel42na - 15-08-2013 11:19

Dziwne pytanie, wszystkie serwisy mają oferty z tych samych źródeł.
Jeśli nie zarabiasz zbyt wiele lub wcale to wybierz na start astrocash bo daje 90% od oferty każdemu, jeśli jesteś już w stanie wyciągnąć więcej to wybierz inny serwis w którym utrzymasz range pozwalającą zarobić większy % od ofert.


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - explrlz - 15-08-2013 11:20

@up dzieki za odpowiedz wszystkim Smile Mam nisze z której wpada okolo 30-50 pobran dziennie i sa to własnie Polacy głownie Smile

A jeszcze pytanie takie pytanko Smile Czy któras sieć oferuje darmowe lockery dla Polski ? Tzn bez pinu Smile


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - As7 - 15-08-2013 11:24

na FC jest dostepna darmowa oferta dla polaków.


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - explrlz - 15-08-2013 11:25

@Up a mogłbyś powiedzieć ile otrzymam za jej wypelnienie ?Smile


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - As7 - 15-08-2013 14:04

coś miedzy 1-2$. Nie jestem pewien czy jest jeszcze dostepna Smile bo FC bało się o ilość fraudów. Moze ja zawiesili. Musisz sam zobaczyć lub sie z nimi skontaktuj. Albo jezeli jest ale zawieszona to jak ładnie poprosisz to ci ja na pewno udostepnia ale bd ci monitorować leady


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - damianus627 - 15-08-2013 14:30

@up darmowa jest za 0,27$


RE: Najlepszy PPA dla polaków. - sacrifice - 15-08-2013 14:50

FC? hehe. 13 ofert dla Polski i żadna z nich nie jest "hot"

większość z nich to taka gdzie reklamodawca kroi sobie leady(nie mają nawet tych które obecnie dobrze konwertują facepalm), a ta darmowa jest za 0.26$ i jak ktoś poda fałszywe dane to przychodzi fraud w następnym miechu, bo dzwonią na podany numer.