Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! (/Temat-adhighcash-com-nowy-hyip-do-7-PAYZA-PAYPAL-OKPAY-74560)

Strony: 1 2 3 4


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 10-09-2013 21:45

Miło że nie informujesz nas co się dzieje , dla mnie to sporo pieniędzy a zaufałem Tobie jak inni zresztą też . Może powiesz co będzie dalej ? Bo te prace aż za długo trwają.


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - mucha0013 - 15-09-2013 09:53

Juz dziala

http://www.adhighcash.com/index.php?ref=28


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - WilkuNSX - 15-09-2013 21:53

Pieniądze nadal nie zwrócone, jak by co.


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 17-09-2013 13:47

Również potwierdzam że musiałem założyć nowe konto i pieniądze nie są zwrócone...


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - WilkuNSX - 18-09-2013 20:55

Powiem tak, serwis "wystartował", na liczniku obecnie około 11 godzin. Stwierdzam że jest SCAM'em, ponieważ pieniędzy nie zwrócili. Zawinęli się z ponad 4 000$, nie wiem czy było warto? Mimo wszystko, dla zainteresowanych, domena z polski i właścicielem prawdopodobnie jest Ruska, tak jak to sugerował Joystick. Wink


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 18-09-2013 21:13

Miło że nasz forumowicz nam zawinął kasę , szkoda że nie możemy go ścigać ale trudno tacy już są niektórzy ... Pozatym WYCOFALI PayPal ... Nie wiedzieć czemu... na którego ludzie najwięcej pieniędzy wypłacali i z którego wpłacali... Ponad 20$ na ulicy dla mnie nie leży bo przy tamtym kursie wyniosło mnie to 70zł .. ale zobaczymy czekam dalej ... Serwis miał wystartować i doszedł kolejny dzień ... To już jest śmieszne.
Ruska może Ty się wypowiedz ?


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - Bania - 03-11-2013 13:38

Kurde moze samemu takiego HYIP'a postawic i zgarnac troche $$$$ ? Big Grin


RE: adhighcash.com - nowy hyip do 7% PAYZA PAYPAL OKPAY!! - AnnaKa - 14-12-2013 10:58

Temad do Scamu